Neler Yeni

[ÇÖZÜLDÜ] Websitemin Mobil Sürümü Görünüşünü Değiştirmek İstiyorum

FrostSue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emirhan Önen
İlgilendiği Kategoriler
Coding , pc , games
Arkadaşlar merhaba, Blogspot altyapılı bir sitem var ve bu sitede güncel teknoloji, sosyal medya, sağlık, oyun, steam indirimleri vs. haberleri yapmakta, makaleler yazmaktayım. Günlük olarak bir şeyler eklemeyi amacımın da okura ulaşmak olduğunu vs. sitenin 'Hakkımda' kısmında zaten belirttim incelemek isteyen oradan inceleyebilir. Şimdi gelelim asıl konumuza sizlere 2 görsel ile sorunumu anlatacağım.

İlk görselde gördüğünüz sitenin mobil görünümüdür.
İkinci görselde gördüğünüz ise sitenin mobil web sürümü görünümüdür.

Benim isteğim sitenin mobil asıl görünümünün 2. görselde ki gibi sürekli olmasıdır ancak site otomatik olarak 1. görseldekine yönlendiriyor. Bunu değiştirebilir miyiz? Site bizlere tema hizmeti, HTML'e erişim vb. şeyler sağlıyor konu hakkında bilgi sahibi arkadaşları yardım etmeleri açısından buraya davet ediyorum.
Sitenin adresi : sogukteknoloji.blogspot.com

Görseller :

1. GÖRSEL

ekran 1.jpg

2. GÖRSEL

web 2.jpg

FrostSue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emirhan Önen
İlgilendiği Kategoriler
Coding , pc , games
Domain ile bir ilgi yok taşımada, aslında internette resimli ve videolu anlatımları mevcut izlersen daha iyi anlarsın. Blogspot tan aldığın içeriği (xml) wordpres'e dönüştürmek lazım kolay yolu dönüştürüp direk içeriye aktarıyorsun yazılarını falan. Ama dediğim gibi bir çok videolu anlatım bulabilirsin ve erkenden geçmen daha sağlıklı olur kanımca
Ornek bir video veya konu var ise tavsiye ettiginiz onerir misiniz? Link atar misiniz ?

Top Bottom