Neler Yeni

Yardım Coil Whine İade Ya Da Değişim Sebebi mi?

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Muhammed Berat Yörük
Arkadaşlar monsterın Abra A7 v13.2.3 laptop sahibiyim. Alalı 5 ay civarında süre oldu başlarda coil whine sesi alınamayacak kadar azdı rahatsız etmediği için garantiye yollama gereği duymadım. Şimdiyse aşırı rahatsız edici bi boyuta ulaştı. Şuan garantiye yollasam ücret iadesi veya değişim işlemi uygulanır mı? Kasasında herhangi bir şekilde kırık çizik vs yok. İlk aldığım gündeki gibi duruyor kullanmıyordum zaten çok fazla. Bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim tüm arkadaşlara.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,762
İsim
.
Arkadaşlar monsterın Abra A7 v13.2.3 laptop sahibiyim. Alalı 5 ay civarında süre oldu başlarda coil whine sesi alınamayacak kadar azdı rahatsız etmediği için garantiye yollama gereği duymadım. Şimdiyse aşırı rahatsız edici bi boyuta ulaştı. Şuan garantiye yollasam ücret iadesi veya değişim işlemi uygulanır mı? Kasasında herhangi bir şekilde kırık çizik vs yok. İlk aldığım gündeki gibi duruyor kullanmıyordum zaten çok fazla. Bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim tüm arkadaşlara.
Geçmiş olsun daha almazlar üstüne bir bardak su iç 5 ay gemiş ürünü adam alırmı bir düşün bakalım.
İlk aldığında yapacaktın onu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan
İkisinin de sebebi değil. Coil whane'in performansa veya sağlığa etkisi yok diye almıyorlar.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Muhammed Berat Yörük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun daha almazlar üstüne bir bardak su iç 5 ay gemiş ürünü adam alırmı bir düşün bakalım.
İlk aldığında yapacaktın onu.
ilk aldığımda ses bu kadar rahatsız edici değildi ve bikaç yerde 3 ay sonra değişim sağladıklarını okudum sadece eski tarihli olduğu için sormak istedim sonuçta benim kullanımımdan kaynaklı ortaya çıkmış bir sorun değil bundan dolayı monsterın ilgileneceğini düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisinin de sebebi değil. Coil whane'in performansa veya sağlığa etkisi yok diye almıyorlar.
değişim sağladıkları cihazlar var denemeye değmez mi hocam

Monster yardımcı olur. Arkadaşımın 4 yıllık laptopunun şişen bataryasını ücretsiz değiştirmişlerdi.
arayıp servisle de görüşeceğim hocam umarım yardımcı olurlar

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,762
İsim
.
ilk aldığımda ses bu kadar rahatsız edici değildi ve bikaç yerde 3 ay sonra değişim sağladıklarını okudum sadece eski tarihli olduğu için sormak istedim sonuçta benim kullanımımdan kaynaklı ortaya çıkmış bir sorun değil bundan dolayı monsterın ilgileneceğini düşünüyorum

İlk başta deneseydin belki vardı ama 5 ay geçmiş aradan sadece zaman kaybedersin başka bir getirisi olmaz.
Kendini adamların yerine koy satıyorsun 5 ay sonra geri getiriyor alırmısın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,252
İsim
Murat Orhan

arayıp servisle de görüşeceğim hocam umarım yardımcı olurlar
Dene hocam en son kararı onlar verecek zaten

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Muhammed Berat Yörük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk başta deneseydin belki vardı ama 5 ay geçmiş aradan sadece zaman kaybedersin başka bir getirisi olmaz.
Kendini adamların yerine koy satıyorsun 5 ay sonra geri getiriyor alırmısın ?
dostum emin ol eğer böyle büyük bi firmaysam ülke çapında ses getirmiş 20bin liralık bi cihaz için adımı kötüye çıkarmazdım kaldı ki aynı soruna gerek asus gerek msı gibi markalar direkt değişim sağlıyor üstünden ne kadar süre geçerse geçsin

GirayHan

80+ Gold
Ücret iadesi çıkmaz. Sadece tüketici hakem heyetine vererek firmayi iade çıkar. Bunun için daha önce kazandığım emsal dava kararını sana atabilirim. %100 kazanırsın.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Ömür
dostum emin ol eğer böyle büyük bi firmaysam ülke çapında ses getirmiş 20bin liralık bi cihaz için adımı kötüye çıkarmazdım kaldı ki aynı soruna gerek asus gerek msı gibi markalar direkt değişim sağlıyor üstünden ne kadar süre geçerse gecsin
İkside sağlamıyor coil whine konusunda

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,762
İsim
.
dostum emin ol eğer böyle büyük bi firmaysam ülke çapında ses getirmiş 20bin liralık bi cihaz için adımı kötüye çıkarmazdım kaldı ki aynı soruna gerek asus gerek msı gibi markalar direkt değişim sağlıyor üstünden ne kadar süre geçerse geçsin
Zannetmiyorum arkadaşın da dediği gibi normalde de değişim yapmıyorlar ki üstünden 5 ay geçmiş şansını dene bakalım

GirayHan

80+ Gold
Önce servise yollayacaksın. Servis raporunda sana kullanıma engel değil diyecekler bu raporla birlikte dava açacaksın.

Satın alınan her ürün ilk 6 ay içerisinde DOA kapsamındadır. Bu süreçte oluşan arızalar fabrikasyon arıza olarak kabul edilir. Değiştirmek zorundalar ama yapamayacaklar. Tek yolun thh bu süreçte de pc'ni kullanmaya devam edersin.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Muhammed Berat Yörük
İkside sağlamıyor coil whine konusunda
dostum daha önce abimde bi adet msı gf75thin laptop vardı 1650 ekran kartında 3 ay sonra bu sesi farkettik ve garamtiye yolladığımızda ürünün değişim yapılacağını sıfır cihaz yollanacağını söylediler ve aynen de dedikleri gibi oldu :)

Ücret iadesi çıkmaz. Sadece tüketici hakem heyetine vererek firmayi iade çıkar. Bunun için daha önce kazandığım emsal dava kararını sana atabilirim. %100 kazanırsın.
dostum özelden yazsam numaramı versem atabilir misin mahkeme sürecini hızlandırabilirim zaten abim cumhuriyet başsavcısı sağda solda çok beklemez dosyası

Önce servise yollayacaksın. Servis raporunda sana kullanıma engel değil diyecekler bu raporla birlikte dava açacaksın.

Satın alınan her ürün ilk 6 ay içerisinde DOA kapsamındadır. Bu süreçte oluşan arızalar fabrikasyon arıza olarak kabul edilir. Değiştirmek zorundalar ama yapamayacaklar. Tek yolun thh bu süreçte de pc'ni kullanmaya devam edersin.
hocam size özelden mesaj gönderemiyorum siz bana yazabilir misiniz?

Top Bottom