Neler Yeni

Coinbase 300TL Airdropu #1 (Her ders için güncellenecek)

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Selamlar dostlar bugün şu konuya denk geldim : https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-100-kazanmak.457067/ daha önce böyle konuların burada paylaşıldığını düşünmemiştim açıkcası bugün size yine buna benzer bir airdroptan bahsedicem.

Airdropun kimlik fotoğrafı ve selfie istiyor. Basit bir işlemi var zaten bekletmek istemiyorum direkt olarak konuya geçelim aklınıza takılan bir soru var ise yazabilirsiniz bildiğim kadarıyla cevaplarım, parayı çektiğime dair ssleri ek olarak ekleyeceğim merak etmeyin.

Ekstra not : XLM çevirmek zorunda değilsiniz yazdım oraya ama fiyatta değişiklikler olabilir ben 270tl aldım bazıları 350tl olarak geçirdi hesabına ortalama olarak 300tl filan veriliyor bilginiz olsun

Mobil
1- Coinbase e kayıt oluyorsunuz
2-Sol taraftaki 3 çizgiye basın (Mobilden yapın bundan sonrasını bence daha kolay olur ama bilgisayarınızda kameranız var ise buradan devam edin)
3-Profil ve Ayarlar > Limitler ve özellikler > buradan onaylabilirsiniz ve hesap durumuna bakabilirsiniz onaylanmış mı onaylanmamış mı gibi onay durumunda aşağıdaki gibi olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

4- Hesabınız onaylandıktan sonra (doğru yaparsanız saatler içerisinde oluyor genelde ama 2 gün bekleyen bile oldu arkadaşlarımdan) ana ekrana tekrar dönüp soruları çözmeye başlamanız yeterli olacaktır.
5- Soruları istediğiniz kadar yanlış cevaplayabilirsiniz bir sorun yok ben mobil yerine bilgisayardan yaptım o kısmı ve videoları atlayın
6- Para hesabınıza yattıktan sonra hepsini satıp XLM e çevirin (veya farklı bir coin ben xlm yaptım)
7- Paranızı kullandığınız bir borsaya çekin (ben binance a attım attıktan sonra binance tr ye attım oradan direkt olarak hesabıma çektim)

PC

1- Coinbase a kayıt olun
2- Sağdaki profil resmine tıklayın > Ayarlar > Hesap Limitleri > Doğrulamayı yapın (şöyle bir şey olması gerekiyor)
Alıntıyı görüntüle

3-Doğrulandıktan sonra soruları çözün
4-Tüm coinleri XLM e çevirin
5-Kullandığınız borsaya aktarın ve paranızı çekin

Parayı çektiğime dair ekran resimleri :

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Dediğim gibi aklınıza takılan bir soru vs var ise bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım, uzun zamandır foruma girmiyorum ve rehber hazırlamıyordum o yüzden yanlış veya eksik şeyler olabilir "rehber görünüm" tam olarak güzel gözükmeyebilir kusura bakmayın bunlar için şimdiden kolay gelsin herkese.
Coinleri nereden XLM'ye çevireceğiz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buldum.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
Coinleri nereden XLM'ye çevireceğiz?

Buldum.
dün çok aktif değildim bulduysanız tamamdır

Acaba banka kartı kısmına ön ödemeli kartımı girsem kabul edilir mi? Papara kartımı girmeyi düşünüyorum da.
arkadaşım denemişti hata verdi onda ama isterseniz deneyin yine de
Bende test çıkmıyor sadece paylaşma etkinliği var ne yapmam lazım?
@BlueLabels
Alıntıyı görüntüle
bekleyin biraz

Anbayt

80+
kripto para kazanmak için dogrulamayı yapıyorum dogrulanıyor yazıyor sayfayı yeniledigimde tekrar dogrula yazıyor

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
3/2 de kalıyor hesap kurulumu kartımı giriyorum bu kart tanımlanmıştır diyor ama başka görev kalmadı.

böyle kaldı napacağım?
soruları cevaplaman yeterli sonrasında anında alıyorsun zaten coinleri
Soruların ve anketlerin çıktığı yerin bi ekran görüntüsünü atar mısınız
onu eklemiştim zaten
Hesap onaylanınca direkt verecek mi parayı?
soruları cevapladıktan sonra evet
Buna kimlik fotosu atanların arasında whatsapp sözleşmesini eleştirenler olduğunu biliyorum
Muhtemelen ama borsalar zaten "kara para" aklama olayından dolayı kimlik doğrulaması istiyor
3 kere foto çektim hep sıfırlanıyor nasıl iş bu?

@DOGANALPASLAN abi sen yapabildin mi?
sıfırladı derken ss atabilir misin

kripto para kazanmak için dogrulamayı yapıyorum dogrulanıyor yazıyor sayfayı yeniledigimde tekrar dogrula yazıyor
tamam şuan bekleme sırasındasın sıra sana geldiğinde çözüceksin soruları

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
sıfırladı derken ss atabilir misin
SS atmam mantıksız olur. İki kere hesabını onayladık maili aldım ama sürekli ve sürekli kimlik doğrulamaya yöneltiyor. Pc den girince bekleme listesindesiniz yazıyor.

uydu3

80+ Silver
Buna kimlik fotosu atanların arasında whatsapp sözleşmesini eleştirenler olduğunu biliyorum
Ancak Coinbase güvenliği konusunda kesinlikle en güvenilir kripto para borsalarından biri olduğunu söylemekte hiçbir sakınca yoktur. Coinbase, kullanıcı varlıklarını korumak için verilerin yüzde 98'ini çevrimdışı cüzdanlarda saklamaktadır.
Lütfen bilginiz olmadan hebele hübele bilgilerle konuşmayın

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
SS atmam mantıksız olur. İki kere hesabını onayladık maili aldım ama sürekli ve sürekli kimlik doğrulamaya yöneltiyor. Pc den girince bekleme listesindesiniz yazıyor.
tamam aynı muhabbet bekliyeceksiniz sıra gelince soruları çözebilirsin

Yakup.

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
10
Güvenilir mi?

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bütün doğrulamaları yaptığım halde hala fotoğraflı doğrulama yapmamı istiyor. Ve 3D Secure satın alım limiti az. Beklemem mi gerek?
coinbase.png

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless

Cooper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
ahmet tayfun
Bende aldım bu parayı 290 TL olarak. Yaklaşık 1 hafta bekleme listesinde bekledim. Kimlik ve yüz doğrulamadan sonra bilgisayardan giriş yapıp hesabınızın ikinci level doğrulanıp doğrulanmadığına bakın. Eğer doğrulandıysa beklemek zorundasınız. Benim bir arkadaş 4 gün bekledi. Ben ise 1 hafta.
hocam dicordunuz var mı?

Top Bottom