Neler Yeni

Yardım coinbase bekleme listesi sorunu

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay
arkadaşlar bedava 20 dolar alabiliyoruz fakat bunun için kimlik onayı falan lazım bunları yaptım 4 dolarlık dersi tamamladım ama kimlik onayı istiyor bekleme listesindesiniz diyor yardımcı olur musunuz ?

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Emir Bayram
arkadaşlar bedava 20 dolar alabiliyoruz fakat bunun için kimlik onayı falan lazım bunları yaptım 4 dolarlık dersi tamamladım ama kimlik onayı istiyor bekleme listesindesiniz diyor yardımcı olur musunuz ?
Beklemen lazım sadece kendiliğinden açılıyor.

equinoxx

80+ Bronze
1.5 aydır bekleme listesindeyim, sen düşün :)

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

equinoxx

80+ Bronze
Çok saçma sistem olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir şeyi yanlış yapmış olma ihtimaliniz var mı bir kişi 3 gün sonra oldu demisti
Kendi hesabım 1-1.5 hafta gibi bir sürede onaylandı, diğer hesaplarım hala bekleme listesindesiniz diyor.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

equinoxx

80+ Bronze

alisxzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ali can
1 telefondan farklı hesaplarla kayıt olsak aynı kimlik ile oluyor mu?

uydu3

80+ Silver
Profil resmini koy adres yazarken türkçe harf kullanma eyalete TUR yazman gerekiyordu sanırım böyle güncelle tekrar doğrulama yap öğren kazandan

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ayberk Albayrak
Tüm dersleri birden yapamıyorsunuz, çoğu kişi bekleme listesinde sırası gelen yapıyor alıyor.
Adamlar tek seferde verse hepsini alıp sitenin yüzüne bile bakmayacaksınız.
Bu nedenle bekleme listesine alıyor,parayı sırayla dağıtıyor,hem de sitelerine trafik sağlıyorlar.Adamlarda işini biliyor.
Bekleme listesindeysen bekleyeceksin yapacak bir şey yok, ara ara girip bakacaksın, sıran geldiyse zaten testleri yapıp paranı alıyorsun.
Benim de ilk dersi yaptım,diğer dersi 2 hafta sonra verdi, 3. yü de 2 hafta sonra mı ne verdi baya dır siteye girmiyordum baktım ders gelmiş testi çözdüm aldım.
Bekleme listesindeysen durmadan kyc yapma , her yaptığında sıranın en sonuna atıyor,yaptıysan g.o.
Sabır

bendede ödeme yontemi eklemede problem yapiyor varmi oneriniz?
ödeme eklemene gerek yok, ben eklemedim ama ödeme yöntemi onaylanmış gözüküyor, kendiliğinden onu onaylanmış gösteriyor.

K@dir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
KADİR-CEYLAN
Tüm dersleri birden yapamıyorsunuz, çoğu kişi bekleme listesinde sırası gelen yapıyor alıyor.
Adamlar tek seferde verse hepsini alıp sitenin yüzüne bile bakmayacaksınız.
Bu nedenle bekleme listesine alıyor,parayı sırayla dağıtıyor,hem de sitelerine trafik sağlıyorlar.Adamlarda işini biliyor.
Bekleme listesindeysen bekleyeceksin yapacak bir şey yok, ara ara girip bakacaksın, sıran geldiyse zaten testleri yapıp paranı alıyorsun.
Benim de ilk dersi yaptım,diğer dersi 2 hafta sonra verdi, 3. yü de 2 hafta sonra mı ne verdi baya dır siteye girmiyordum baktım ders gelmiş testi çözdüm aldım.
Bekleme listesindeysen durmadan kyc yapma , her yaptığında sıranın en sonuna atıyor,yaptıysan g.o.
Sabır

ödeme eklemene gerek yok, ben eklemedim ama ödeme yöntemi onaylanmış gözüküyor, kendiliğinden onu onaylanmış gösteriyor.
bende oyle olmadi para yukleyemiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,042
Üyeler
140,281
Son üye
lugyexs
Top Bottom