Neler Yeni

Coinler düşmüşken alınır mı yoksa beklemeli miyiz

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Dostlarım soru başlıkta belli sizce coinler düşmüşken almak mantıklı mı yoksa biraz daha düşmesini beklemek gerekli mi ?

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
coin piyasası şuan çok riskli hocam yönün ne tarafa olacağı belli olmaz DOLAR ALSAN daha iyi gibi [YTD]

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
coin piyasası şuan çok riskli hocam yönün ne tarafa olacağı belli olmaz DOLAR ALSAN daha iyi gibi [YTD]
Yani hocam bitcoin baya düştü ya bi almak aklımdan geçti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem zaten elimde para var biraz onu yatırsam mı diye arada kaldım bizim arkdaş shiba coin almıştı bende btc alsam mı diye düşündüm sizce şuanda yatırım yapmak doğru mudur

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
Yani hocam bitcoin baya düştü ya bi almak aklımdan geçti
10 ay önce de böyle bi durum olmuştu ve bitcoin 29K dan dönmüştü şuan 27K buradan yukarı döner mi veya daha çok sarkar mı tahmin etmek bana göre zor ama düşebilir de çıkabilir de yatıırım işi risk işi bildiğin üzere sana kalmış durum

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Coinci arkadaşlara bir sorum olacak hem can sıkıntısı hemde belki biseyler kazanırım mantığıyla kaybetsemde üzülmeyeceğim bir parayı yatırmak istiyorum fakat hiç yapmadığım bişey hangi uygulamayı önerirsiniz

e.ozden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ensar ÖZDEN
Valla hocam, ben de senin gibi düşündüm. Aha dibi gördü daha gitmez dedim. :) 200 TL girdim dün gece, şimdi bir kalktım 20 TL olmuş. :) Evet üzülmeyecek bir miktar ama bir buçuk İskender yerdim o paraya be. Yanına bir de tatlı. Off.

Utku16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Hüseyin
coin piyasasında adamlara resmen tecevüz ediyorlar geceleri rahat uyumak istiyorsan uzak dur arkana bile bakma
resmen bir soygunun döndüğü yer neye göre çıkıyor neye göre düşüyor belli değil
yazık garibanların hayalleri ile oynuyorlar özellikle genç öğrencilerin yemeden içmeden biriktirdikleri paralar 1 haftada uçtu gitti
paran varsa altın dolar en garanti

e.ozden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ensar ÖZDEN
Düzeltme: 15 TL'ye düşmüş :)

Ekler

• Screenshot_2022-05-12-11-33-48-594_com.cloud.tr.jpg
    Screenshot_2022-05-12-11-33-48-594_com.cloud.tr.jpg
    295.5 KB · Hit: 119

Farway

80+ Silver
coin piyasasında adamlara resmen tecevüz ediyorlar geceleri rahat uyumak istiyorsan uzak dur arkana bile bakma
resmen bir soygunun döndüğü yer neye göre çıkıyor neye göre düşüyor belli değil
yazık garibanların hayalleri ile oynuyorlar özellikle genç öğrencilerin yemeden içmeden biriktirdikleri paralar 1 haftada uçtu gitti
paran varsa altın dolar en garanti
Şu düşüncemi tam hayallere dalıp unutuyordum ki tekrar hatırlattınız. Hayırlısı olsun altına yatırım yapacağım bir miktar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
fatih
hiç bulaşma kazansan bile başkalarının parasını almış olacaksın kimseye tavsiye etmiyorum. btc 1 tl'ye bile düşse yükselme ihtimali %100 bile olsa alma sakın. şuan ağlayanların nerdeyse tamamı zenginlik peşinde koşanlar. 1 yatırayım 1000 kazanayım düşüncesinde olanlar

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
Hocam sen konuyu açtığın zaman 27.500,80USD idi şuan 27.331,80USD düşüşü sen gör :D

Top Bottom