Neler Yeni

Öneri ÇOK UYGUN FİYATA (205TL) SSD SOĞUTMA

VisnaSuyu

80+
Dostlar selamlar elimde ,

Kioxia 1TB Exceria G2 Serisi NVMe M.2 SSD​

mevcuttu. Bu ssd oyunlarda ve yük altında özelliklede kule tipi soğutucu ve ekran kartının ortasında kaldığı durumlarda 60-65 derecelere erişiyordu. ( kasam oldukça iyi bir hava akımına sahip ve kasa fanları hep %100 ayarda.) İnternette araştırdığımda pek bi rehber bulamadım ve yorumlara bakarak aşşağıdaki ucuz soğutucuyu aldım ve fark muazzam.

ÜRÜNÜN İÇİNDEN SSD'YE ALT VE ÜST DAYANACAK ŞEKİLDE 2 FARKLI KALINLIKTA TERMAL PAD ÇIKIYOR. ÜRÜNÜN KASADAKİ GÖRÜNÜMÜ ŞU ŞEKİLDE.

1.jpg

https://www.akakce.com/harddisk-kut...imli-isi-emici-sogutucu-fiyati,386462000.html

Bu soğutucudan sonra boşta 51-53 derece arası gezinen ssd şuanda max 41-42 dereceleri görmekte yükteki değerlerse maxsimum 53 derece.

Adsız.png

K

Aykut D.

80+ Gold
Bir benzerini ismail tpc kanalı içerik olarak çekmişti .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlar selamlar elimde ,

Kioxia 1TB Exceria G2 Serisi NVMe M.2 SSD​

mevcuttu. Bu ssd oyunlarda ve yük altında özelliklede kule tipi soğutucu ve ekran kartının ortasında kaldığı durumlarda 60-65 derecelere erişiyordu. ( kasam oldukça iyi bir hava akımına sahip ve kasa fanları hep %100 ayarda.) İnternette araştırdığımda pek bi rehber bulamadım ve yorumlara bakarak aşşağıdaki ucuz soğutucuyu aldım ve fark muazzam.

ÜRÜNÜN İÇİNDEN SSD'YE ALT VE ÜST DAYANACAK ŞEKİLDE 2 FARKLI KALINLIKTA TERMAL PAD ÇIKIYOR. ÜRÜNÜN KASADAKİ GÖRÜNÜMÜ ŞU ŞEKİLDE.

Alıntıyı görüntüle

https://www.akakce.com/harddisk-kut...imli-isi-emici-sogutucu-fiyati,386462000.html

Bu soğutucudan sonra boşta 51-53 derece arası gezinen ssd şuanda max 41-42 dereceleri görmekte yükteki değerlerse maxsimum 53 derece.

Alıntıyı görüntüle

K
M2 ssd'im yok dert tasa yok :D

VisnaSuyu

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir benzerini ismail tpc kanalı içerik olarak çekmişti .
Mesaj otomatik birleştirildi:

M2 ssd'im yok dert tasa yok :D
Valla yıllarca bende öyle kullandımda artık şart gibi ya :D

Aykut D.

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,991
Üyeler
150,590