Neler Yeni

Yardım 🟡Comnet Alt Yapı Arızası🟡

Gif Man

80+ Gold
Saha dolabının orada takılıyorum hiçbir ekip namına kimse yok nasıl çalışma bu merak ettim doğrusu comnet sürekli kayıt açtım diyemi yalandan arıza var gibi lanse ediyor suphelenmiyor değilim hızım düştüğü için
Valla Ülke Gelişeçeğine Geriye Gidiyor .

Teknoloji Çağındayız Şu Altyapılara Bir Müdahale Edemediler Yıllardır !

Güvenecek Ne Kaldiki Ülkede ?
Turknetten memnundum zam yapmasaydi ama zam yapınca gibira geçtim ordan comnete ama comnete son 2-3 aydır önce hızım düştü sonra ara sıra internetim gidip geldi sık sık şimdi tam emin değilim ama internet kopmam bitti ama internet hız düşüklüğüm kaldı ne hikmetse sadece indirme hızım düştü upload hep aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis benim bildiğim bir arıza varsa internet komple gider yani bizde hep öyle olmuştur.
Çalışma İyileştirme olduğunda falan da bu böyledir internet komple hep gider.
Ama düşük hız için aradığımızda sorduğumuzda hiç arıza var yanıtı almadım
Benim bu süreçte internetim hep vardı ara ara kopma hariç bir nebze olsa düzeldi gibi o sorun şuan internetim var ama arıza'da var aynı zamanda nasıl oluyor bu

Gif Man

80+ Gold
Turknetten memnundum zam yapmasaydi ama zam yapınca gibira geçtim ordan comnete ama comnete son 2-3 aydır önce hızım düştü sonra ara sıra internetim gidip geldi sık sık şimdi tam emin değilim ama internet kopmam bitti ama internet hız düşüklüğüm kaldı ne hikmetse sadece indirme hızım düştü upload hep aynı
Türknet Ne Kadar Pahalı Olsada Paranın Hakkını Veriyor .

Benim bu süreçte internetim hep vardı ara ara kopma hariç bir nebze olsa düzeldi gibi o sorun şuan internetim var ama arıza'da var aynı zamanda nasıl oluyor bu
Birde Sen Yıllık Almıştın Değil Mi :peeposad:

Türknet Yıllık Alsan Daha İyi Olacaktı Mesela .

En azından TT ekibi vs geliyordu para vs'de vermiyorduk comnette herhangi bir şey olursa 400 TL bölgeye bakan kişi cakallsa yandın

Birde Sen Yıllık Almıştın Değil Mi :peeposad:

Türknet Yıllık Alsan Daha İyi Olacaktı Mesela .
Evet yıllık aldım

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,865
İsim
.

Bende Türknet kullanıyorum hep türknet kullandım adamlar cidden kaliteli hizmet sunuyorlar.
Aylık 100-200 için vazmeçmedim türknetten sonuçta bir tavuk döner parası

Bende Türknet kullanıyorum hep türknet kullandım adamlar cidden kaliteli hizmet sunuyorlar.
Şuan alt yapı sorgulamda 99 mbps çıkıyor goknette vs boş port yok fakat benim o hızı almam lazımken 30 35 arası alıyorum öncesi 70'di hızım 2-3 ay öncesinde ne yaptılar bilmiyorum comnet veya TT hızım şuan 30 35 arası

Gif Man

80+ Gold
Yıllık Ödemeye Zorluyorlar Bence Tahüt Yokya Ordan Koparalım Diyorlar .

Ülkede Normal bir şey Haline Geldi Artık Alttan Alttan Koparmak 😅

Bu Arada Dolara Zam Geldi Yeni Zamlara Hazırlıklı Olun .

1720889422282.png

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,865
İsim
.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
uğur demirel
Dostlar sanırım 1 ay olacak sürekli Planlanan Islah tarihi: değişiyor normalde bugün bitmesi lazımdı saat 20:03'de ama tekrar 1 hafta daha uzatıldı bu uzatmadan dolayı hiçbir şekilde kayıtta açamıyorum comnette internet hızım düştüğü için sürekli aradım diyemi bu şekilde arıza var gibi lanse ediliyor saha dolapların orada takılıyorum kimse yok tt ekibinden

Alıntıyı görüntüle
arıza kablo calmıslardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
berke can
yani comnet dediğin firma koskoca datacenter. binlerce internet sitesine, oyun sunucusuna, önemli şeylere hosting sağlıyorlar dolayısıyla sana garezleri varda kesiyorlar gibi bir durum olamaz. sorun turk telekomdan yada senin portundan alakalıdır ve turk telekomda ne zaman bakarsa o zaman düzelir. bence az önce comnete geçtim 365 gün süre + 30 davet kodu yani 400 günü sadece 2200 liraya almış oldum turknette kalsaydım sadece 4 ay için o kadar ödeyecektim üstüne yılbaşında gelecek zamlar da cabası. 8-10k ödemek nerede 2k ödemek nerede yıllık internete. turknet sadece gigafiber için kullanılır artık o fiyatlarla vdsl alınmaz.

yani comnet dediğin firma koskoca datacenter. binlerce internet sitesine, oyun sunucusuna, önemli şeylere hosting sağlıyorlar dolayısıyla sana garezleri varda kesiyorlar gibi bir durum olamaz. sorun turk telekomdan yada senin portundan alakalıdır ve turk telekomda ne zaman bakarsa o zaman düzelir. bence az önce comnete geçtim 365 gün süre + 30 davet kodu yani 400 günü sadece 2200 liraya almış oldum turknette kalsaydım sadece 4 ay için o kadar ödeyecektim üstüne yılbaşında gelecek zamlar da cabası. 8-10k ödemek nerede 2k ödemek nerede yıllık internete. turknet sadece gigafiber için kullanılır artık o fiyatlarla vdsl alınmaz.
Sen şikayetleri görmedin galiba firma hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
berke can
Sen şikayetleri görmedin galiba firma hakkında
şikayetleri biliyorum ama 200 lira nerede 500 lira nerede ayda. 2.5 internet parasına ara sıra şikayet olacak çok iyi performans bekleyemezsin çünkü diğer firmalar hem altyapıyı hem interneti kiralayıp satarken comnet sadece altyapıyı kiralıyor interneti kendi datacenterinden portlara bölerek veriyor. 10gbps internet hattını mesela 150-200 kişiye paylaştırıp kullandırtıyor. o yüzden fiyatı uygun zaten. ve sorunlar da o yüzden olası lakin bunun farkında olmak gerekir beğenmiyorsan turknete geçersin kendine özel portunun olduğu bölünmeyen interneti kullandığın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,648
Üyeler
153,593
Son üye
exriov
Top Bottom