Neler Yeni

COMNET MAĞDURLARI

Farex

80+ Silver
Uygunsuz davranış
Maalesef hala burda kendisine yaranmak için İnternet saglayicisi arayışına geçen insanları comnete geçsinler diye binbir türlü yalan söyleyip çok iyiymiş gibi gösterip kodu verip ortadan kayboluyorum geçen birine denk geldim konu sahibine de böyle.boyle anlattım adam m** gibi gitti kayit oldu kodu verdi diğeri de ben kullanıyorum çok iyi miyi falan ***** saçma işler forumun yaş kitlesi zaten 13 14 ortalaması

ConquerorXIV

80+ Gold
Maalesef hala burda kendisine yaranmak için İnternet saglayicisi arayışına geçen insanları comnete geçsinler diye binbir türlü yalan söyleyip çok iyiymiş gibi gösterip kodu verip ortadan kayboluyorum geçen birine denk geldim konu sahibine de böyle.boyle anlattım adam m** gibi gitti kayit oldu kodu verdi diğeri de ben kullanıyorum çok iyi miyi falan ***** saçma işler forumun yaş kitlesi zaten 13 14 ortalaması
ben anlamadım kodu sen mi veriyorsun? yalan söyleyen yaranmaya çalışan kim?

bende comnete ucuz olduğu için yeni geçtim şuan sorun yok olursa zaten bırak 14 gün 3 bile sürmez iptal ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
crazy
ben anlamadım kodu sen mi veriyorsun? yalan söyleyen yaranmaya çalışan kim?

bende comnete ucuz olduğu için yeni geçtim şuan sorun yok olursa zaten bırak 14 gün 3 bile sürmez iptal ederim.
sen bölgeselde sorun yaşamıyosun diye diğerleride yaşamaz olayı yok, 10 kişiden 7 i sorun yaşıyor, 3 ü yaşamıyosa genellenmemeli. arkadaşın yazdıgı sonuna kadar dogru, o 3 tane sorun yaşamayan heryerde ref paylaşmak uğruna övdüğü için sorun yaşanıyor

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,335
İsim
Emre siyah
ben kullanıyorum 3 aydır falan gayet iyi kardeşim.

ConquerorXIV

80+ Gold
sen bölgeselde sorun yaşamıyosun diye diğerleride yaşamaz olayı yok, 10 kişiden 7 i sorun yaşıyor, 3 ü yaşamıyosa genellenmemeli. arkadaşın yazdıgı sonuna kadar dogru, o 3 tane sorun yaşamayan heryerde ref paylaşmak uğruna övdüğü için sorun yaşanıyor
sorun yaşayan iptal etsin kafanız hiç mi çalışmıyor?
ne olduğu belirsiz firmaya yıllık abonelik mi yapılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
crazy
sorun yaşayan iptal etsin kafanız hiç mi çalışmıyor?
ne olduğu belirsiz firmaya yıllık abonelik mi yapılır?
sorun yaşayacağını bilse üye olur mu, herkes vızır vızır 10 numara internet bilmemney, 50 tl indirim için 1 paragraf övüyolar, herkesin peeringi aynı yerde değil, başta sorun yaşamasa sonradan dandik porta aktarıcaklar gene sorun yaşayacak, ucuz etin yahnisi yenmez.

YuuZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf OĞUZ
bende 2-3 aydır bir sorun yaşamadım. Sadece bir kere 2 günlüğüne gitti o da kazı çalışması vardı bölgede. Onun dışında bir sorun yaşamadım. Bir de Fiber mi sizinki vdsl mi? Genelde vdsllerde sürekli böyle yorumlar görüyorum ancak fiberde daha görmedim. Fiber varsa comnete geçilir yoksa geçilmez bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
berke can
yuksek ıhtımal bolgesel sıkıntı yasıyorsunuz bende turktelekomda yasıyorum
aynı ankastre kutusuna bağlı diğer firma kullanıcılarında gram sorun yok sorun sadece bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende 2-3 aydır bir sorun yaşamadım. Sadece bir kere 2 günlüğüne gitti o da kazı çalışması vardı bölgede. Onun dışında bir sorun yaşamadım. Bir de Fiber mi sizinki vdsl mi? Genelde vdsllerde sürekli böyle yorumlar görüyorum ancak fiberde daha görmedim. Fiber varsa comnete geçilir yoksa geçilmez bence.
fiber değil vdsl, fiberde sorun zaten yaşanması pek olası değil hangi firma olursa olsun çünkü kapasite çok yüksek portların çıkışları çok yüksek kablo da sağlamsa akar gider

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
crazy
aynı ankastre kutusuna bağlı diğer firma kullanıcılarında gram sorun yok sorun sadece bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiber değil vdsl, fiberde sorun zaten yaşanması pek olası değil hangi firma olursa olsun çünkü kapasite çok yüksek portların çıkışları çok yüksek kablo da sağlamsa akar gider
seni muhtemelen dandik porta aldılar, dsl kopuyorsa kablodan ankastreye kadarını kapsar, internet ışığı gidiyo olsaydı iss nin serverlerine yazardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
berke can
sorun yaşayacağını bilse üye olur mu, herkes vızır vızır 10 numara internet bilmemney, 50 tl indirim için 1 paragraf övüyolar, herkesin peeringi aynı yerde değil, başta sorun yaşamasa sonradan dandik porta aktarıcaklar gene sorun yaşayacak, ucuz etin yahnisi yenmez.
bu firma kesinlikle göz boyuyor. daha 2 gün önce herkese mail attılar sürenizi 600 güne kadar uzatma fırsatı fiyatlara zam yapacağız uzatana kadar yapmıyoruz diyerekten. sizce bu firma tamamen suçsuz olsa böyle müşterileri fare kapanına çeker mi? yıllık ödemelerde bu kadar fazla indirim sağlar mı? ayrıca dediğim gibi aynı altyapı aynı port ilk 14 gün cayma süresindeyken hiçbir problem yoktu sorunlar 14. günün sonrasında başladı süreç şeklinde. çünkü artık paramı iade alamayacağımı bilyorlardı.. diyorum ki kabloda tesisatta sorun olsa modemin dsl ışığı sürekli yanıp sönmez bağlantı kurmaya çalışmaz, bana hala copy paste cevap veriyorlar, arkası boş kablo bağlarsan modemin dsl ışığı hiç yanmaz, bağlantı varsa yanıp söner ama bağlanıtıyı kuramazsa da bu firmanın sorunudur

ConquerorXIV

80+ Gold
dediğimi anlamıyorsun, sorun yaşadığın anda beklemeden iptal edeceksin misal ben 3 aylık almayı bile düşünmedim aylık 240 en ucuz internet.

Top Bottom