Neler Yeni

Comnet Zam Süresi̇ Uzatma

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
1 Şubat günü internet fiyatlarının zamlanacağını duyuran comnet bu süreyi 15 gün erteledi.

15 Şubata kadar
aktif kullanıcılar eski fiyatlarından internet sürelerini uzatabilir. Yeni geçecek kulanıcılar da aynı şekilde 15 gün süre içerisinde comnete geçerseniz alacağınız paketin süresi kadar zamsız internetten yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda yeni geçecek kullanıcılar davet koduyla başvururlarsa 1 AY hediye internet kampanyası da hala devam etmektedir.

IMG_20230201_080354.jpg

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Bu iss kullanmaya devam ediceklermi cidden (geçmeyi düşünenler bu konuya baksın ona göre karar versin)

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu iss kullanmaya devam ediceklermi cidden (geçmeyi düşünenler bu konuya baksın ona göre karar versin)
Hocam bunlar bilinen şeyler zaten ama malum türkiye şartları ve insanlar uygun bir şeyler arıyor 1 Aydır comnet kullanıcıyım henüz bir sorun yaşamadım aldığım internet ücretine göre gayet yeterli. Aynı zamanda 1 YILDIR türknet gigafiber kullanıyorum 1 kere internetim kesilmedi veya 1 kere bölgenizde bakım çalışması vs diye madur edilmedim hiç bir zaman internetim de kayıp yaşamadım. 6 Yıldır da Vodofonenet kullanıyorum aynı şekilde 1 kere müşteri hizmetlerini aramamışımdır hiç sorun yaşamadım ama sorsan herkes vodofandan şikayetçi yani bu işler kullanıcın alt yapısından tesisatına kadar aynı şekilde şans işi yani bu kadar ayrıntısına kadar bir şeyin araştırılmasının doğru olduğunu düşünmüyorum.

ahmetbirs

80+ Bronze
Hocam bunlar bilinen şeyler zaten ama malum türkiye şartları ve insanlar uygun bir şeyler arıyor 1 Aydır comnet kullanıcıyım henüz bir sorun yaşamadım aldığım internet ücretine göre gayet yeterli. Aynı zamanda 1 YILDIR türknet gigafiber kullanıyorum 1 kere internetim kesilmedi veya 1 kere bölgenizde bakım çalışması vs diye madur edilmedim hiç bir zaman internetim de kayıp yaşamadım. 6 Yıldır da Vodofonenet kullanıyorum aynı şekilde 1 kere müşteri hizmetlerini aramamışımdır hiç sorun yaşamadım ama sorsan herkes vodofandan şikayetçi yani bu işler kullanıcın alt yapısından tesisatına kadar aynı şekilde şans işi yani bu kadar ayrıntısına kadar bir şeyin araştırılmasının doğru olduğunu düşünmüyorum.
şimdi kral sen kendi deneyiminin sorunsuz olduğundan bahsetmişsin çok iyi tamam bunu bende yaptım yukarıdaki arkadaşın attığı konuda genel olarak bende aldığım sorunsuz hizmetten bahsettim ve aldığım cevap şu oldu bir comnetli olarak cevap ver:

KONU SAHİBİNİN BANA CEVABI
Bu firmayı kullanan arkadaşlar ile diyalog kuramıyorum. Son bir aydır grupta açılan konu başlıkları;
  • Packet loss
  • Hız düşümleri
  • Sosyal medya sorunları
  • Wi-fi arama sorunları
  • Ip alamama sornuları
  • Bazı oyunlarda bağlantı sorunları
Genel sorunlar varken'de evet sorunsuz kullanıyordunuz. Ya arkadaş neyse girmeyeceğim tartışmaya. Siz bunu hak ediyorsunuz, ağzınızı açtığınız an sorunda adam hizmetinizi iptal ediyor sizde hala....

Müşterilerini bu kadar s*lak yerine koyan ve bunu dert etmeyen kullanıcılar ne gördüm, ne duydum
.

İnternete giren herkes aynı seviyede değil, muhattap olmasan artist(veya korkak), olsan sorunlu oluyorsun bu nasıl denklemdir... Hayatım boyunca laf anlatamadığım tek insan topluluğuı olabilir şu firma ve kullanıcıları.

ve bu arkadaşın kullandığı "Müşterilerini bu kadar s*lak yerine koyan" ibaresini ben kullandığım an uyarı yedim forumda anlayacagın bunlar agzı salyalı arkadaşlar neden yazıyorum sadece bil istedim sen bir sorun yok dedikce ama siz bilmem ne ama patlarsın ama gidecek netin ama görürsün sen zart zurt ediyorlar
Gerçekten sorun yaşayan arkadaşlar olabilir onlar adına üzülüyorum umarım bir şekilde aldıkları hizmetler iyileşir paralarının karşılığını alırlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
şimdi kral sen kendi deneyiminin sorunsuz olduğundan bahsetmişsin çok iyi tamam bunu bende yaptım yukarıdaki arkadaşın attığı konuda genel olarak bende aldığım sorunsuz hizmetten bahsettim ve aldığım cevap şu oldu bir comnetli olarak cevap ver:

KONU SAHİBİNİN BANA CEVABI
Bu firmayı kullanan arkadaşlar ile diyalog kuramıyorum. Son bir aydır grupta açılan konu başlıkları;
  • Packet loss
  • Hız düşümleri
  • Sosyal medya sorunları
  • Wi-fi arama sorunları
  • Ip alamama sornuları
  • Bazı oyunlarda bağlantı sorunları
Genel sorunlar varken'de evet sorunsuz kullanıyordunuz. Ya arkadaş neyse girmeyeceğim tartışmaya. Siz bunu hak ediyorsunuz, ağzınızı açtığınız an sorunda adam hizmetinizi iptal ediyor sizde hala....

Müşterilerini bu kadar s*lak yerine koyan ve bunu dert etmeyen kullanıcılar ne gördüm, ne duydum
.

İnternete giren herkes aynı seviyede değil, muhattap olmasan artist(veya korkak), olsan sorunlu oluyorsun bu nasıl denklemdir... Hayatım boyunca laf anlatamadığım tek insan topluluğuı olabilir şu firma ve kullanıcıları.

ve bu arkadaşın kullandığı "Müşterilerini bu kadar s*lak yerine koyan" ibaresini ben kullandığım an uyarı yedim forumda anlayacagın bunlar agzı salyalı arkadaşlar neden yazıyorum sadece bil istedim sen bir sorun yok dedikce ama siz bilmem ne ama patlarsın ama gidecek netin ama görürsün sen zart zurt ediyorlar
Gerçekten sorun yaşayan arkadaşlar olabilir onlar adına üzülüyorum umarım bir şekilde aldıkları hizmetler iyileşir paralarının karşılığını alırlar.
Katılıyorum %100 başarılı bir firma kimse diyemez zaten ama bir sorun yaşandığında sanki bizde yaşamak zorundayız da yalan söylüyormuşuz gibi forumda ki arkadaşların davranmaları çok komik geliyor. 6 Yılda vodofone da 1 kere sorun yaşamadım ama %90 evine sokmaz.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
İçerde 50 günlük internetim varken iptal ettirdim fibere geçtim

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
gördüm birçok kişide türknetten geçti comnet e ve daha öncesinde sorun yaşamadan internet kullanıyorlar ne hikmetse comnette geçtikten sonra ilk 1 2 ay iyi ondan sonra sıkıntılar yaşamaya başlıyorlar (illa ucuza internet kullanıcam nolursa olsun diyenler geçsin bişey diyemeyiz ben şahsen iyi bir iss oldunun düşünmüyorum kimseyede önermiyorum attım konuda oldu gibi forumlarda illa birkaç fanatiği oluyor ve comnetti sanki kendilerinmiş gibi savunuyorlar yani herşeyi ortaya seriyoruz illa geçicem diyenler buyursun geçsin)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,328
Üyeler
150,259
Son üye
Hukamen
Top Bottom