Neler Yeni

Comnet'e geçilir mi?

Ukhozi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Emre taşçı
Şu an D-Smart 12Mbps internetini kullanıyorum fakat sürekli hız düşüşleri yaşıyorum. Altyapım TT 76Mbps destekliyor Comnet 130 TL'ye 100 Mbps veriyor fakat D-Smart'ın dediğine göre altyapım TT olduğu için hangi sağlayıcıya geçerseniz geçin kopmalar yaşarmışım. D-Smart ayrılmamamız için sallıyor mu yoksa böyle mi? Comnet yerine pahalı olmayacak şekilde başka hangi sağlayıcılara geçebilirim, yoksa comnet iyi midir?
(bir de 700 tl civarına modem önerirseniz sevinirim)

Şu an D-Smart 12Mbps internetini kullanıyorum fakat sürekli hız düşüşleri yaşıyorum. Altyapım TT 76Mbps destekliyor Comnet 130 TL'ye 100 Mbps veriyor fakat D-Smart'ın dediğine göre altyapım TT olduğu için hangi sağlayıcıya geçerseniz geçin kopmalar yaşarmışım. D-Smart ayrılmamamız için sallıyor mu yoksa böyle mi? Comnet yerine pahalı olmayacak şekilde başka hangi sağlayıcılara geçebilirim, yoksa comnet iyi midir?
(bir de 700 TL civarına modem önerirseniz sevinirim)
Ben 1 hafta olacak geçtim comnete memnunum tavsiye ederim

etnetalw

80+ Bronze
D-Smart sallıyor.
Yanlış bilgi:

Kullanıcının hatında sorun varsa ve hangi firma geçerse geçsin farketmez çözüm üretilmeden.
Ama firma kaynaklı sorun ise o zaman evet firma değiştirme yolu çözebilir.

Direkt o kelimeyi kullanmak yanlış bilgi sebebi olabilir.

Altyapı sorgulama,dsl hat değerlerini paylaşırsan ona göre fikir verebilirim.

Helenov

80+
Yanlış bilgi:

Kullanıcının hatında sorun varsa ve hangi firma geçerse geçsin farketmez çözüm üretilmeden.
Ama firma kaynaklı sorun ise o zaman evet firma değiştirme yolu çözebilir.

Direkt o kelimeyi kullanmak yanlış bilgi sebebi olabilir.
Hatta sorun olduğu nerede yazıyor? Sırf TT altyapısı diye kopma yaşarmış.

Helenov

80+
Firmalık olduğu nerde yazıyor?
Snr zayıflama crc harici olarak modem kaynaklı. Bir cok sorun olabilir.
Firma, TT altyapısı olduğu için her firmada aynı sorunu yaşayacağını söylemiş. "Hattınızda sorun var" dememiş. Ben de salladığını söyledim.

etnetalw

80+ Bronze
Firma, TT altyapısı olduğu için her firmada aynı sorunu yaşayacağını söylemiş. "Hattınızda sorun var" dememiş. Ben de salladığını söyledim.
Bende bahsediyorum ki. Eğerki altyapısal bir sorun varsa veya iç tesisata. Her firmada gine yaşar. Tt altyapısı olsada.
Ama altyapısı iyi,iç tesisatı iyi halla sorun yaşıyor ve çoğunluk firmalık ise evet firma değiştirmek çözüme götürebilir.

Helenov

80+
Bende bahsediyorum ki. Eğerki altyapısal bir sorun varsa veya iç tesisata. Her firmada gine yaşar. Tt altyapısı olsada.
Ama altyapısı iyi,iç tesisatı iyi halla sorun yaşıyor ve çoğunluk firmalık ise evet firma değiştirmek çözüme götürebilir.
Dostum, ben firmanın söylediğini yalanladım. Altyapısındaki sorunu ben nereden bileyim?

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
(bir de 700 TL civarına modem önerirseniz sevinirim)
Comnet tam olarak şöyle işliyor. Altyapında sorun yoksa , biz internetini verdik . Artık sana internet ulaştımı ulaşmadımı senin sorunun.
Ulaşmadıysa internet , 400 lira gibi bir fiyatla gelip evine baksınlar eğer sorun varsa düzeltsinler. 400 ü verdin eve geldiler baktılar ve sorunu bulamadılar. İnterneti de alamadın comnetten biraz şansını zorlarsan karşılıksız sözleşmeni fes edebilirler. Onun için altyapın eski operatöründe iyiyse geç değilse hiç bulaşma...

Ortalama 2 haftadır comnet kullanıyorum. Gibirnetten geçtim hiç bir farkı yok hatta gibirnetten iyi diyebilirim verdikleri internet.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Altyapında sorun yoksa Comnet'e geçebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,186
Üyeler
156,301
Son üye
tnhnkyl1
Top Bottom