Neler Yeni

Control oyunun grafik sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan çuhadar
Arkadaşlar control oyununda garip bir sorunla karşılaştım epic games sürümünde oynuyorum.
İlk girdiğimde hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım fps sorunu da yaşamadım high orta karışık ayarlarda 1 saat oynamıştım.
Sonraki girişimde fps düşüşü ve karıncalanmalar oluştu yeniden yükleyince düzeliyor fakat bir süreden sonra tekrar geliyor veya ölünce yine oluyor.(dx11 ve 12 de de denedim)
Yansımaları kapatınca düzeliyor ama öylede oyunun olayı kalmıyor bu sorunu yaşayan veya çözümü bilen yardım edebilir mi?
Bu arada oyunda ray tracingi açabiliyorum açınca düzeliyor ama fps 20 ye düşüyor oyunun kendi ray tracingi galiba çünkü bende ki ekran kartı gtx 1660 6gb dual.

Ekler

• aaa.PNG
    aaa.PNG
    3.7 MB · Hit: 97

Reppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Ali Ege
Ekran kartın pek yeterli değil o yüzden oluyordur bende fortnite ilk indirdiğimde hiç bir sıkıntı yoktu sonra droplar başladı bende girmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan çuhadar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartın pek yeterli değil o yüzden oluyordur bende fortnite ilk indirdiğimde hiç bir sıkıntı yoktu sonra droplar başladı bende girmedim
red dead redemption 2 de full ayarlarda 60 fps oynuyorum ekran kartıyla alakasının olmadığını düşünüyorum...

Reppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Ali Ege
hmm o zaman ben bilmiyorum oyunlara biraz uzağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular