Neler Yeni

Cooler Master CH321 hala alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Kartal
rempage kaliteli bir marka değil çinden alıp marka basıyorlar ben rempage comfort aldım ses kaliteli mic i felan güzel evet ama 2 hafta sonra elimde kaldı zorlamadığım halde ve ch321 fiyatına göre en iyi kulaklıklardan ch321 alınmaz deyip rempage tavsiye etmesi çok saçma
Merhaba Rampageyi Doğru Bile Yazamıyorsun Markayı Eleştiriyorsun Koltuğunu, mousesini Kullanıyorum mousesi 120TL Ve 1 Gram Kötü bir şey Görmedim Koltuğuda 3 Aydır Kullanıyorum Gayet Rahat. Sende Sorun Oluştuysa Garantiye Gönder Hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efekan Fidan
Uygunsuz dil
Niye rampage markası iyi işler ortaya koyamaz mı?
Sadece atıyorum kafamdan PSU'larına bakarak markaya kötü demek ya da BAZI kulaklıklarına bakarak kötü demek cahillik değil mi

Bu sorun sende oldu diye başkalarında olacak diye bir şey yok değil mi olumlu olumsuz yorumlarına bakarsın olumsuz yorumları fazladır dersin bu sorun sadece bende değil bir çok kişide var
sadece bende olmadı git araştır kaç kiş şikayetçi Çin'den alıp marka basan kulaklığa mı güvenecem bide *** gidin araştırın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modele göre değil markaya göre yorumlaman da senin cahilliğini göstermiş
modelini kullandım zaten 2 3 hafta sonra elimde kaldı zorlamadığım halde sonra araştırdım çoğu kişinin elinde kalmış aldığına pişman olmuş technopat a bak git çinden alıp marka basan kulaklığa güvenilmez

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
sadece bende olmadı git araştır kaç kiş şikayetçi Çin'den alıp marka basan kulaklığa mı güvenecem bide *** gidin araştırın

modelini kullandım zaten 2 3 hafta sonra elimde kaldı zorlamadığım halde sonra araştırdım çoğu kişinin elinde kalmış aldığına pişman olmuş technopat a bak git çinden alıp marka basan kulaklığa güvenilmez
Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum elimde kalmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efekan Fidan
Merhaba Rampageyi Doğru Bile Yazamıyorsun Markayı Eleştiriyorsun Koltuğunu, mousesini Kullanıyorum mousesi 120TL Ve 1 Gram Kötü bir şey Görmedim Koltuğuda 3 Aydır Kullanıyorum Gayet Rahat. Sende Sorun Oluştuysa Garantiye Gönder Hocam.
rampaga yerine rempage yazmışım kusura bakma benim hatam ama hocam ben tavsiye etmiyorum bu da benim görüşüm çoğu kişinin elinde kalmış sadece benim değil zaten çinden alınıp marka basan kulaklığa neden güvenilsin ki kalitesine. bu arada bende everest kullanıyorum rampaga ile aynı diye biliyorum klavyesini kullanıyorum gayet güzel ama burda konuştuğumuz konu kulaklık rempaganin kulaklığını tavsiye etmiyorum drop plus alcaksanız bile aliexpressten e900 pro (drop plus) alın aynısı sonuçta ve kuponlarla daha uygun

Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum elimde kalmadı
herkesin elinde kalır demiyorum sadece kaliteli bir kulaklık değil diyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,503
Üyeler
156,342
Son üye
sarpi