Neler Yeni

Cooler Master Elite V4 500W İade etmeli miyim sizce ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
Selamlar 13 Kasım da psu aldım ve internetten okuduğum kadarıyla kötü bir psu almışım sanırım sizce psu iade edeyim mi 9taksit ile hepsiburada kendi mağazasından aldım da acaba iade tutarı nasıl yansır iade gerçekleşir ise

Son düzenleme:

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Çok uygun fiyaya almadıysanız iade etmenizi öneririm.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
Selamlar 13 Kasım da psu aldım ve internetten okuduğum kadarıyla kötü bir psu almışım sanırım sizce psu iade edeyim mi 9taksit ile hepsiburada kendi mağazasından aldım da acaba iade tutarı nasıl yansır iade gerçekleşir rise
Kargoya verilmediyse direkt yansıyor Hepsiburada cüzdan hesabına. Cüzdan hesabından karta çekmek istersen karta çek diyorsun cüzdandan, ama karta paranın gelmesi 1 haftayı buluyor.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selamlar 13 Kasım da psu aldım ve internetten okuduğum kadarıyla kötü bir psu almışım sanırım sizce psu iade edeyim mi 9taksit ile hepsiburada kendi mağazasından aldım da acaba iade tutarı nasıl yansır iade gerçekleşir ise
Burada gerekli bilgiler mevcut hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargoya verilmediyse direkt yansıyor Hepsiburada cüzdan hesabına. Cüzdan hesabından karta çekmek istersen karta çek diyorsun cüzdandan, ama karta paranın gelmesi 1 haftayı buluyor.
Kargoya verildi ve teslim aldım ürünü şimdi iade talebi vereceğim ne yazmalıyım yanlış ürün aldım yazsam acaba olur mu 14gun iade süresi var diyor da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada gerekli bilgiler mevcut hocam.
Teşekkürler hocam siz olsanız iade eder miydiniz acaba ?

Çok uygun fiyaya almadıysanız iade etmenizi öneririm.
500tl çok para galiba bu psu için

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Kargoya verildi ve teslim aldım ürünü şimdi iade talebi vereceğim ne yazmalıyım yanlış ürün aldım yazsam acaba olur mu 14gun iade süresi var diyor da

500 ideal bir fiyat değil o PSU için.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok

İstediğin sebebi seç koşulsuz iade hakkın var zaten meraktan (kendilerini geliştirmek için) soruyorlar onu 😀

Kapıdan alıyorlardı herhalde, ürünü kapımdan alın seçeneği ile iade et uğraşmamış olursun hem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstediğin sebebi seç koşulsuz iade hakkın var zaten meraktan (kendilerini geliştirmek için) soruyorlar onu 😀

Kapıdan alıyorlardı herhalde, ürünü kapımdan alın seçeneği ile iade et uğraşmamış olursun hem.
Maalesef iade edemiyorum ailem izin vermiyor 7taksit boyunca geri ödeme olduğu için izin vermiyorlar iyi forumlar.

Maalesef iade edemiyorum ailem izin vermiyor 7taksit boyunca geri ödeme olduğu için izin vermiyorlar iyi forumlar.
Bi 6 7 ay sonra yeni bir psu alırım iyi forumlar.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok

Bi 6 7 ay sonra yeni bir psu alırım iyi forumlar.
Yeni PSU almana gerek yok. Biraz kazıklandım de geç çok sorun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
Evet biraz kazıklandım tamamdır teşekkürler iyi forumlar.

Evet biraz kazıklandım tamamdır teşekkürler iyi forumlar.
Bardağın dolu tarafına bakmak lazım MSI B450M-A PRO MAX AM4 DDR4 anakartı 400tl aldım :D

Bardağın dolu tarafına bakmak lazım MSI B450M-A PRO MAX AM4 DDR4 anakartı 400tl aldım

Son düzenleme:
Top Bottom