Neler Yeni

🔥İndirim Cooler Master G800 Gold PSU 2355 TL

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah

ConquerorXIV

80+ Gold
600 w rampage japon mu 😹
rampage japondur demedim ama bunda belli ki yok. yükde ki sesi önemli, herkes de böyle bir ses varsa sorun yoktur zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

böyle gold olup giriş seviyesinde japon kullanması çok beklenmez bence

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
yigithandeniz
valla dün gece sipariş verdim ama iyi mi ettim kötü mü ettim anlamadım

ConquerorXIV

80+ Gold
750w bronze

almayı düşünen varsa ve verimlilik çok önemli değilse bunu öneririm xpg de korumlar daha fazla ve japon kapasitörler var

aldım kullanıyorum şuan, fanı gürültülü ve pc kapanırken çıt diye ses geliyor(lamba açıp kapatırken anahtardan gelen ses gibi). Kullanan arkadaşlarında öyle mi acaba?
gürültülü çalışıyor derken cw sesi mi var yoksa fan sesi mi

Son düzenleme:

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
rampage japondur demedim ama bunda belli ki yok. yükde ki sesi önemli, herkes de böyle bir ses varsa sorun yoktur zaten

böyle gold olup giriş seviyesinde japon kullanması çok beklenmez bence
Yüke soktum ben de ses falan çıkmadı. Ama işte zorlamaz ki 5600 77 watt falan çekti. 3070ti de 295 watt kadar çekti. Fanı bile çalışmadı muhtemelen. Ses duymadım. Voltaj değerlerine baktım genel olarak vermesi gerektiğini veriyor

ConquerorXIV

80+ Gold
Yüke soktum ben de ses falan çıkmadı. Ama işte zorlamaz ki 5600 77 watt falan çekti. 3070ti de 295 watt kadar çekti. Fanı bile çalışmadı muhtemelen. Ses duymadım. Voltaj değerlerine baktım genel olarak vermesi gerektiğini veriyor
occt testi yaptın mı

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
inventus gözümde trdeki en sağlam düzgün sitedir, sadece reklamını iyi yapamadılar ihtiyaç varsa alınır

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

ayahuasca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
is0t
fan sesi geliyor, cw yok. Corsair cv550 kullanıyordum, corsaire alışınca bu ürünün fanı gürültülü geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mevlüt Demir
Ben de aldım ama 4070, 4060 kartları destekliyor mu bakmadım. Sorun olur mu?

Top Bottom