Neler Yeni

Çözüldü✓ Cooler master masterliquid ml240l rgb v2 alınır mı??

baran454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
baranbudak
Merhaba arkadaşlar amd ryzen 5 7500 f için bir soğutucu alcam bütçem cooler master masterliquid ml240l rgb v2 ye yetiyor sizce almalımıyım ortalama bir performans olsada yeter önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Maks bütçe nedir ?

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Ege
Bu işlemciye bu kadar para harcamaya gerek yok 900 1000 TL ye ucuz yollu bir hava soğutma alsanız yeter. Eğer 360mm sıvı soğutucu almıycaksanız kaliteli hava soğutucular sıvı soğutuculardan daha iyi performans verir.

baran454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
baranbudak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu işlemciye bu kadar para harcamaya gerek yok 900 1000 TL ye ucuz yollu bir hava soğutma alsanız yeter. Eğer 360mm sıvı soğutucu almıycaksanız kaliteli hava soğutucular sıvı soğutuculardan daha iyi performans verir.
Ama game garajdan hazır sistemle birlikte alıyorum yoksa bende kule tipi hava soğutucu düşünüyordum ama hazır sistemde öyle bir seçenek yok o yüzden tek merak etiğim bu sıvı soğutucu iyi midir? kötümü dür?

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Ege
Ama game garajdan hazır sistemle birlikte alıyorum yoksa bende kule tipi hava soğutucu düşünüyordum ama hazır sistemde öyle bir seçenek yok o yüzden tek merak etiğim bu sıvı soğutucu iyi midir? kötümü dür?
Hazır sistemi atabilir misiniz ?

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Ömer Keskin
Ben kullanıyorum 2 seneden fazla oldu. 5600X işlemcim var soğutmada hiçbir sıkıntı yok sızdırma falan olmadı ama sanki bir tık sesli ben kulaklık taktığım için problem olmuyor. Onun haricinde işlemciyi stres testine soktum %100’ü kullanılırken en yüksek 75 dereceyi gördü.

Top Bottom