Neler Yeni

Yardım Cooler Master MB520 sıvı soğutma desteği

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet K
Merhabalar, Cooler Master MB520 kasam var. RGB modeli değil eski model kırmızı Ledli.
Cooler Master kendi sitesinden baktığım kadarıyla 240mm radyatör ve 240mm fana izin veriyor. Fakat araştırdığım sıvı soğutmalarda genel olarak 272-276mm arası değer girilmiş. Bu kasaya sıvı soğutma takılmaz mı?
Hava soğutmadan ilk defa sıvı soğutmaya geçmek istediğim için bilemedim dostlar. Var mı aranızda Mb520 ile birlikte sıvı soğutma kullanan yahut var mıdır bilgisi olan?

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Gayet de takarsın, sorun yok. Yalnız bana o kasanın üst kısmı alçak gözüktü. RAM’lere veya anakartın soğutucularına çarpmasın. Aynı zamanda CPU kablosunun geçebileceği kadar da yer kalsın. Ona göre hesap edip kurtarıyorsa al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet de takarsın, sorun yok. Yalnız bana o kasanın üst kısmı alçak gözüktü. RAM’lere veya anakartın soğutucularına çarpmasın. Aynı zamanda CPU kablosunun geçebileceği kadar da yer kalsın. Ona göre hesap edip kurtarıyorsa al.
Sıvı soğutma yeri üstte tamperli cam tarafına konumlandırılmış, anakarta tarafına değil, sanırım sorun olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,879
Üyeler
138,429
Son üye
timoott