Neler Yeni

Cooler Master ML240 V2 Fanlarını Hangi Fan İle Değiştirmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Can
Cooler master ml240 v2 sıvı soğutmanın fanları sesli çalışıyor ve değişmeyi düşünüyorum + https://www.itopya.com/corsair-carb...tempered-glass-550w-80-usb-30-mid-tower-kasa/ kasamın stok fanlarından egzoz fanını değişmeyi düşünüyorum önerilerini sunabilecek arkadaşları beklerim toplam 3 adet fan yapıyor bütçe 600 TL civarı

https://www.hepsiburada.com/corsair...-pack-kasa-fani-co-9050094-ww-p-HBV00000TVU64 Arkadaşım bunu önerdi

Fan sesleri çok önemli benim için düşük ses olursa çok memnun olurum teşekkür ederim arkadaşlar

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

LaMorte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, kamera, TV
Değişmenin bir anlamı olmaz. Statik basıncı daha düşük bir fana geçeceğinden radyatörü daha iyi soğutmayacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değişmenin bir anlamı olmaz. Statik basıncı daha düşük bir fana geçeceğinden radyatörü daha iyi soğutmayacaksın.
Sesi çok fazla rahatsız ediyor oyunu açtığım gibi odamın içinde elektrikli süpürge çalışıyor sanki

LaMorte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, kamera, TV
Sesi çok fazla rahatsız ediyor oyunu açtığım gibi odamın içinde elektrikli süpürge çalışıyor sanki
Pompa sesi olabilir mi? Çünkü fanlarının 8-27dB arası olduğu belirtilmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Videoda olan ses gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pompa sesim evet var ama kasanın yan tarafı açık kullanıyorum oraya kulağımı dayamadan alamıyorum pompa sesini ve düzenli değil ses PUBG ilk defa indirdim az önce oldu kapattım açtım ses yok örneğin yüksek bir ses yok

Top Bottom