Neler Yeni

Cooler master td500 mash kasasının fanları yandı

Byofitz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bayram ceylan
Başlıktaki gibi yani kasayı aldım sistemi kurdum fakat fanlar rgb değil argb imiş bende anakartta 4 pinli rgb girişi var fakat fanlardan 3 pin çıkıyo uyduramadım birtürlü fanlar yazılım destekli fakat argb yüzünden uymuyor neyse 2 farklı kablo çeşidi var asrock olanı deniyim dedim denk getirip taktım birşekilde fakat maalesefki fanların ledleri patladı hemen söktüm ama maalesef patadı şuan çok sönük yanıyor ve kontrolcüsüde kontrol etmiyor artık şuan oturdum kara kara düşünüyorum ne yapsa diye yeni fanlar çok pahalı o kadar heves ettim ama saçma sapan bir özellik bütün hevesimi yok etti kasayı itopyadan aldım acaba taktığmda böyle yanıyordu desem garanti kapsamında değişim yaparlarmı ne dersiniz?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yani kullanıcı hatası ama şansını dene istersen, doğru bir hareket değil ama.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Geçmiş olsun. Kusura bakmayın ama tüm suç sizde, RGB girişine ARGB fan takmayı denerseniz öyle olur. Birisi 12 V, diğeri 5 V yani.

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Arda Barınır
Başlıktaki gibi yani kasayı aldım sistemi kurdum fakat fanlar RGB değil argb imiş bende anakartta 4 pinli RGB girişi var fakat fanlardan 3 pin çıkıyo uyduramadım birtürlü fanlar yazılım destekli fakat argb yüzünden uymuyor neyse 2 farklı kablo çeşidi var asrock olanı deniyim dedim denk getirip taktım birşekilde fakat maalesefki fanların ledleri patladı hemen söktüm ama maalesef patadı şuan çok sönük yanıyor ve kontrolcüsüde kontrol etmiyor artık şuan oturdum kara kara düşünüyorum ne yapsa diye yeni fanlar çok pahalı o kadar heves ettim ama saçma sapan bir özellik bütün hevesimi yok etti kasayı itopyadan aldım acaba taktığmda böyle yanıyordu desem garanti kapsamında değişim yaparlarmı ne dersiniz?
Yalan söyleme. Haramdır. Allah acısını çıkarır. Vardır bunda da bir hayır biriktir paranı yenisini al

Byofitz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bayram ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilseydim böyle olmazdı argb diye bir saçmalığı peki bana önerebileceğiniz fan varmı fanlar sağlam dönüyo fakat ledler sıkıntılı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilseydim böyle olmazdı argb diye bir saçmalığı peki bana önerebileceğiniz fan varmı fanlar sağlam dönüyo fakat ledler sıkıntılı

Boşver ışığı mışığı, fan dönüyosa devamke.

Byofitz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bayram ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana ne tür fanlar önerebilirsiniz aigo fanlar düşünüyorum aliexpresten iyi olurmu sizce onlarda argb çıkarmı sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lütfen kimseden cevap yokmu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,529
Üyeler
140,214
Son üye
kinder
Top Bottom