Neler Yeni

Core i3-10100F RAM Desteği

Kesko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Keskin
Sıkıntı olmaz anakartın desteklediği kadar frekans verirler

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
Ramler max 2933’de çalışır

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
2666 MHz verir. İşlemci o kadar destekliyor.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Benim anlamadığım ramlar 3200 mhz fakat anakart 2933 mhz destekliyor sizce bi sıkıntı olur mu anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim

ürün linki ;

Sistem fena sayılmaz. Belki kampanyalarda daha ucuza aynısını veya aynı fiyata daha iyisini bulma ihtimaliniz bulunuyor.Kampanyaları takip edebilirsiniz.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
Birazdaha bekleyebilirsin acelen yoksa

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Samet Yamanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İ3 10100f 2666 mhz destekliyor.yani ancak o kadar verir.
Şöyle oluyor o zaman bu ramlar bu sisteme fazla benim anladığım bu doğrumudur birde işlemcinin desteklediği ram frekansına nereden bakabiliyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem fena sayılmaz. Belki kampanyalarda daha ucuza aynısını veya aynı fiyata daha iyisini bulma ihtimaliniz bulunuyor.Kampanyaları takip edebilirsiniz.
Laptop kullanıcısıydım 10 gün öncesine kadar , malesef bozuldu benimde 10 bin TL bütçem var valorant oynuyorum bilgisayarım bozulduğundan beri araştırıyorum fiyat olarak en makulunu bu linkte buldum acelem yok ama ne kadar beklerim onuda bilmiyorum :)

Birazdaha bekleyebilirsin acelen yoksa
ne kadar mesela :D ve daha iyisini nerde bulurum öneriniz varmıdır

Son düzenleme:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
Şöyle oluyor o zaman bu ramlar bu sisteme fazla benim anladığım bu doğrumudur birde işlemcinin desteklediği ram frekansına nereden bakabiliyoruz.

Laptop kullanıcısıydım 10 gün öncesine kadar , malesef bozuldu benimde 10 bin TL bütçem var valorant oynuyorum bilgisayarım bozulduğundan beri araştırıyorum fiyat olarak en makulunu bu linkte buldum acelem yok ama ne kadar beklerim onuda bilmiyorum :)

ne kadar mesela :D ve daha iyisini nerde bulurum öneriniz varmıdır
Hocam toplu sistem yapıyorlarya youtube kanalları onları takip edebilirsin donanım arşivi de yapicak. Tarih veremem belli olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Samet Yamanoğlu
Hocam toplu sistem yapıyorlarya youtube kanalları onları takip edebilirsin donanım arşivi de yapicak. Tarih veremem belli olmuyor
yani onların yorumlarını okuyorum yetişebilme ihtimalimi çok zor görüyorum direk stokların bittiği felan söyleniyor :D

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
Buradan bakabilirsin ve ileride B560 bir anakart alırsan RAM hızı kısıtlamasından kalkarsın. H serisi anakartlarda XMP desteği yok çünkü hâlâ. Kısacası fazla değil diyebiliriz işlemci biraz düşük anakartta normaldir.

Son düzenleme:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
yani onların yorumlarını okuyorum yetişebilme ihtimalimi çok zor görüyorum direk stokların bittiği felan söyleniyor :D
bildirimleri açıp takıp edıceksın tek ıhtımal ve ig sayfalarını öyle yakalarsan tasarruf etmiş olursun baya tabi yine siz bilirsiniz ve evet hemen bitiyor çok uygun olduğu için

Top Bottom