Neler Yeni

Corona Mı Soğuk Algınlığı mı(Covid 19muş)

iSymph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oktay Akar
Arkadaşlar ben istanbulda yaşıyorum ve cuma günü gece istanbul yağışlıydı ben yaz kış farketmez şort giymeyi severim ve gece saat 11de kalktım su ıcınde kalmışım terden atletımı degıstırdım şortla işe gittim(araba ile yol 25 dk falan araba baslarda soguktu sonra ısındı) her neyse sabah gelırkende saat 6 7 cıvarı hava gene soğuk şortla gelıyorum gene o gün geldıgımde bı sıkıntı yoktu uyudum uyandım lol falan oynuyorum pek bı sıkıntım yok ama bı garıp hıssedıyodum akşam yatarken bı baktım burnum tıkalı falan nefesı ağızdan alıyorum sonra kalktım sabah gene burun tıkalı tat koku hıç bi şey alamıyorum ama burnum akmıyor hıç bır şekilde dun ve bugun burnum tıkalı degıldı ama nefes alırken böyle bı garıp sankı yanıyo gıbı kuru bı hıssıyat var burnumda tat ve koku alamama hala devam ediyo var mı bu semptomları yaşayan aranızda

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,467
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Test yaptırsanız kesinlikle daha kesin bir cevap çıkar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca sağlık kategorisi vardı forumda konu dışı açmanıza gerek yoktu hem daha çok insan görürdü.

iSymph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oktay Akar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TeamViewer ver bakayım kardeşim hemen 2 dk sonuç alırız.
xd

Ayrıca sağlık kategorisi vardı forumda konu dışı açmanıza gerek yoktu hem daha çok insan görürdü.
ya yakın akrabam hastanede görevlı ve sakın eğer kötu hıssetmıyosan kendını gelme dedı aşırı kalabalıkmış kendısı hastanede laboratuvarda görevlı yemek yerken zehırlenmıs bugun ona bile serum takmaya vakit ayıramamışlar

gitmeye çekiniyorum o yüzden gidersem olmasam bile virüs kapabilirim

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,467
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
xd

ya yakın akrabam hastanede görevlı ve sakın eğer kötu hıssetmıyosan kendını gelme dedı aşırı kalabalıkmış kendısı hastanede laboratuvarda görevlı yemek yerken zehırlenmıs bugun ona bile serum takmaya vakit ayıramamışlar
Hocam benim yakınım sırf koku alamamaktan gitti ve pozitif çıktı. Bence sizde gidin tedbir alırsanız bir sorun çıkmaz zaten test yapıp göndericekler sizi.

iSymph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oktay Akar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar ben istanbulda yaşıyorum ve cuma günü gece istanbul yağışlıydı ben yaz kış farketmez şort giymeyi severim ve gece saat 11de kalktım su ıcınde kalmışım terden atletımı degıstırdım şortla işe gittim(araba ile yol 25 dk falan araba baslarda soguktu sonra ısındı) her neyse sabah gelırkende saat 6 7 cıvarı hava gene soğuk şortla gelıyorum gene o gün geldıgımde bı sıkıntı yoktu uyudum uyandım lol falan oynuyorum pek bı sıkıntım yok ama bı garıp hıssedıyodum akşam yatarken bı baktım burnum tıkalı falan nefesı ağızdan alıyorum sonra kalktım sabah gene burun tıkalı tat koku hıç bi şey alamıyorum ama burnum akmıyor hıç bır şekilde dun ve bugun burnum tıkalı degıldı ama nefes alırken böyle bı garıp sankı yanıyo gıbı kuru bı hıssıyat var burnumda tat ve koku alamama hala devam ediyo var mı bu semptomları yaşayan aranızda
Arkadaşlar bugün gittim ve testimi yaptırdım sonucum pozitif çıktı belirtilerim dediğim gibi tat ve koku kaybı boğaz ağrısı ve 1 haftadır nefes alirken burnum yanıyo bu burun yanması hakkında internette bir şey bulamadım burun yanması belirtisine sahip virüsü atlatmış veya atlatamamiş çevrenizde birileri var mı

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Hocam benim yakınım sırf koku alamamaktan gitti ve pozitif çıktı. Bence sizde gidin tedbir alırsanız bir sorun çıkmaz zaten test yapıp göndericekler sizi.
Evet doğru
duyu kaybı corona belirtisi olabiliyor
TeamViewer ver bakayım kardeşim hemen 2 dk sonuç alırız.
:D şey gibi oldu sanki senin bilgisayara format lazım diyen mahalle bilgisayarcıları gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,409
Üyeler
158,091
Son üye
y4wuzzz
Top Bottom