Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Corsair 3000D RGB Airflow 2.399,00TL Amazon Son 7 ürün

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,271
İsim
Kerem Çavuş
4000d kalitesi beklemeyin çok şey kısmışlar ama bu paraya güzel tabi alınır

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli

Feral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Caner Yalabık
aldım teşekkürler

Hydranoid

80+ Bronze
Güzel fiyat gibi acaba bu fanların bağlantısı nasıl? Kontrolcüyle falan geliyorsa bedava ama onun dışında fanları ve kasayı kullanmadım piyasadaki normal rgblerden pek bir farkı olabileceğini düşünmüyorum (aynı fiyat bandındakiler)

Feral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Caner Yalabık
son 1 tane kalmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

alacak varsa kaçırmayın

fanlar argb ayrıca

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
John Smith
Güzel fiyat gibi acaba bu fanların bağlantısı nasıl? Kontrolcüyle falan geliyorsa bedava ama onun dışında fanları ve kasayı kullanmadım piyasadaki normal rgblerden pek bir farkı olabileceğini düşünmüyorum (aynı fiyat bandındakiler)
Corsairin icue kontrolcüsü yok bunda ama normal 3pin(5v) argb adaptörü ile geliyor.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
can
kasa 3-4 senelik bir model, üste 360 sığmıyor, yan camı koyu içeriyi tam net göstermiyor ayrıca yüksek profil ramler ile üst tarafa aio takarsanız temas durumu mevcut öne kısma aio takınca uzun gpular hemen hemen silme takılıyor

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli
kasa 3-4 senelik bir model, üste 360 sığmıyor, yan camı koyu içeriyi tam net göstermiyor ayrıca yüksek profil ramler ile üst tarafa aio takarsanız temas durumu mevcut öne kısma aio takınca uzun gpular hemen hemen silme takılıyor
nasil 3-4 senelik bu yaz satisa cikti daha.

Fanlarin kalitesi gayet iyi corsair kalitesinde zaten. Kontrolcu var mi onu bilmiyorum. Olmasada bedava 3 tane corsair fan bu fiyatta zaten.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
John Smith
Model yeni, eski değil, diğer dedikleriniz doğru. Camın koyu olması bence daha güzel tabi:)

Hydranoid

80+ Bronze
Corsairin icue kontrolcüsü yok bunda ama normal 3pin(5v) argb adaptörü ile geliyor.
ıcue falan olsa sırf onun için alırdım ama kasa eski (demode) duruyor sanki tahminimce kalitelidir ama bence 1500 üstü çok özel olmayan kasalara verilmez onun yerine bir tık kel ama ekstra olarak kaliteli fan alınıp takılabilir. Zaten kasaların çoğu Çinde üretiliyor tabi hepsi aynı kalitesizlikte veya kalitede olamaz. Ne bileyim ya çok pahalı değil ama arkaya tahliye fanı olmak zorundaydı

Top Bottom