Neler Yeni

Corsair 4000X Kasa Fanalrımı Kontrol Edemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
fatih ateş
Kusura bakmayın biraz geç cevap vermiş oldum.
linki açtıktan sonra sayfada biraz aşağıya inerseniz "Armoury Create" kısmından yazılımı indirebilirsiniz.
dostum bahsetmiş olduğun programla "Al Suite 3" adlı asus un programı geldi Performance and Power Utilities diye onunla Chassis fan(kasa fanlarını) kontrolunu ayarladım şimdilik . yine teşekkür ederim sana sorunlarımın bir kısmını bununla halettim diyebilirim fakat ben yine pazartesi arayacağım teknik servisi çünkü chassis fan ı pc bir görüyor bir görmüyor ama çalışıyor güç kesmeden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
fatih ateş
Sonuç alabildin mi🤔
Az önce aradım bi 45 dk bekleyiş ardından durumu bahsettim. Sıcaklık değerlerinin normal oldugunu aktardı fakat CHA FAN(kasa fanları) görülüp görülmeme durumunu(yani bios veya yazılım programında cha fan bi 708 rpm gözüküyor sonra N/A olarak gözüküyor durumu) için destek ekibinin mail adresini verdi oraya görsel atmamı istediker bende gereken görselleri ilettim. Ayrıca cinebench r23 test puanı multi için sanırım 11609PTS verdi . Furmark ekran testi sonucu tam yük altında %78 fan hızı, minimum sıcaklık 54 derece-maximum sıcaklık 66 derece, minimum fps 55-maximum fps 72-avg:68 olarak çıktı.

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Az önce aradım bi 45 dk bekleyiş ardından durumu bahsettim. Sıcaklık değerlerinin normal oldugunu aktardı fakat CHA FAN(kasa fanları) görülüp görülmeme durumunu(yani bios veya yazılım programında cha fan bi 708 rpm gözüküyor sonra N/A olarak gözüküyor durumu) için destek ekibinin mail adresini verdi oraya görsel atmamı istediker bende gereken görselleri ilettim. Ayrıca cinebench r23 test puanı multi için sanırım 11609PTS verdi . Furmark ekran testi sonucu tam yük altında %78 fan hızı, minimum sıcaklık 54 derece-maximum sıcaklık 66 derece, minimum fps 55-maximum fps 72-avg:68 olarak çıktı.
Test sonuçları iyi gibi bakalım fanlar için ne söyleyecekler 45 dk beklemek de zulüm gerçekten

Thraen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emre
bende armory create ile görüyor ancak 1300 rpm ile çalışıyor ya hep kapatıyor ya da full hızda dönüyor ısıya göre azalıp artmıyor bunu nasıl yapabilirim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,756
Üyeler
140,693
Son üye
kubiinel
Top Bottom