Neler Yeni

🔥İndirim Corsair Harpoon RGB Wireless Mouse 699 TL

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,916
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ben bunu bir süre kullandım, size önerim bu paraları verip almayın :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,916
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,916
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Sercan SAYİT
Turkcell pasajdan ürün alıp iade etmeye kalkarsanız sorun yaratıyorlar. Güya bilgisayar ürünleri kutuları açılınca geri iade edilemezmiş. Teknik servise gidip oradan onay alınması lazımmış bıdı bıdı. Ürünü tarafıma geri gönderiyorlar bende kargoyu kabul etmiyorum, dolayısıyla böyle bir kısır döngü oluştu bu yüzden Turkcell'i ayıplıyorum. Tüketici hakem heyetine başvurdum, kanun önünde hadlerini bildirmekten başka çaresi yok. Benim hem aldığım mouse şarj olmuyordu hem de istediğim macroları yapamadığım için iade etmek istedim. Zaten ben aldıktan 4-5 gün sonrasında mouse 100 TL daha ucuza satılmaya başladı. Kısacası ben hakkımı yedirmem, yemeye çalışan Turkcell'i de affetmem. Alışveriş edilmeyecek siteler arasına yazdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun

Ekler

• Screenshot_2022-10-21-08-35-11-587_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-10-21-08-35-11-587_com.android.chrome.jpg
    549.9 KB · Hit: 32

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Turkcell pasajdan ürün alıp iade etmeye kalkarsanız sorun yaratıyorlar. Güya bilgisayar ürünleri kutuları açılınca geri iade edilemezmiş. Teknik servise gidip oradan onay alınması lazımmış bıdı bıdı. Ürünü tarafıma geri gönderiyorlar bende kargoyu kabul etmiyorum, dolayısıyla böyle bir kısır döngü oluştu bu yüzden Turkcell'i ayıplıyorum. Tüketici hakem heyetine başvurdum, kanun önünde hadlerini bildirmekten başka çaresi yok. Benim hem aldığım mouse şarj olmuyordu hem de istediğim macroları yapamadığım için iade etmek istedim. Zaten ben aldıktan 4-5 gün sonrasında mouse 100 TL daha ucuza satılmaya başladı. Kısacası ben hakkımı yedirmem, yemeye çalışan Turkcell'i de affetmem. Alışveriş edilmeyecek siteler arasına yazdım.
Bende imcapt 2 wireless almıştım yan tuş bozuktu ararım iade için iade alamıyoruz dedi nasıl dedim 14 gün koşulsuz iade hakkım var falan yok hayır dese de sıkıntı yok birader tuşu bozuk zaten iade her türlü olacak dedim tabi sizin sorunlu ürün olduğu için inceleyip iade alırlar dedi bu sefer de parayı iade etmeyi unutmuşlar güya 1 ay para iadesi bekledim o yüzden turkcell mi bir daha tövbe birde hbden 2sinde de tövbe ne alıyorsanız amazondan 3 kuruş fazla verin alın başınız ağrımasın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,159
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom