Neler Yeni

CORSAIR HS35 VS DROP PLUS HANGİSİ ALINMALI?

Arkadaşlar Drop Plus şu an 350 370 civarı. HS35 ise 299 lira indirimde şu an. Hangisini alınır? HS35'in mikrofon ve ses kalitesi nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Şen
HS35 i bilmem ama drop plus kullanıyorum çok da memnunum.
Eren Merhaba Benn Rampage Drop Plus marka bir kulaklık alıcam bazı yorumlarda ve sitelerde sol taraftan daha fazla ses geliyor diyenler var 7.1 açtığına veya açmadığında da geliyor diyenler var Böyle bir şey var mı yoksa cızırtı dip ses problemi vesaire var mı Kulaklığı 2-3 saat içerisinde alacağım indirimde acil cevaplarsanız sevinirim

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Drop Plus. HS35 in pedleri çok küçük ve kulağa oturmuyor.
Drop Plus daha iyi bir seçenek fakat dediğiniz de doğru değil. HS35'in kulak pedleri küçük değil ve kulağa oturmama gibi bir durum yok. Çok güzel de oturuyor. Bunu dediğinize göre 10 cm uzunluğunda kulağınız var galiba. Birini överken diğerini haksız yere yerin dibine vurmayın.

Has4nGodEx

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,861
İsim
Hasan Acar
Drop Plus daha iyi bir seçenek fakat dediğiniz de doğru değil. HS35'in kulak pedleri küçük değil ve kulağa oturmama gibi bir durum yok. Çok güzel de oturuyor. Bunu dediğinize göre 10 cm uzunluğunda kulağınız var galiba. Birini överken diğerini haksız yere yerin dibine vurmayın.
HS35 i kullanma deneyimim olmuştu. (Hyper X Alpha S kullanıyorum) Kendi kulaklığımdan sonra daha bi serbest gelmişti. Alışkanlıkdan dolayı öyle hissetmiş olabilirim. Düşüncenizde haklısınız.

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
Arkadaşlar Drop Plus şu an 350 370 civarı. HS35 ise 299 lira indirimde şu an. Hangisini alınır? HS35'in mikrofon ve ses kalitesi nasıldır?
drop plus ama görüntü takıntığım olduğu için hs35 alırdım drop plus çok köyü gözüküyor ama ses kalitesi çok iyi

Tolcey38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Çağlar Deniz
Drop plus öneririm ancak ben geçen hafta sipariş verdim mikrofonu bozuk geldi bugün servisine yolladım araştırdığım kadarıyla kronik bir sorunu yoktu ama şansıma bozuk olanı denk geldi :)

Top Bottom