Neler Yeni

Yardım Corsair Spec-Delta mı başka bir kasa mı almalıyım

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
Arkadaşlar
Corsair Spec-Delta 550w psu modeli 1300 TL şuanda sistemim için bunu mu almalıyım yoksa daha ucuza bir kasa + psu yapılabilir mi
Sistem kısaca i3 10105f + gt 1030

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
Eren
Kasa olarak da öneriniz varmı peki hocam şahsen ben Corsair Spec-Delta olmassa Sharkoon shp650 v2 + dark diamond pro diye düşünmüştüm
Benim tercihim psudan kısmamandan yana olur kasa için. 550w olarak en güvenli bu attığım psu görünüyor. Bu psuyu alıp kasayı kendiniz karar verebilirsiniz. Mesh panel olursa çok daha iyi olur.

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar
Corsair Spec-Delta 550w psu modeli 1300 TL şuanda sistemim için bunu mu almalıyım yoksa daha ucuza bir kasa + psu yapılabilir mi
Toplu almayın hocam ben aldım sıfır fakat sonra biraz pişman oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar
Bu ikiliyi alabilirsiniz hocam

Arkadaşlar
Bu kasada olabilir bütçeniz uygunsa

Arkadaşlar
Hocam düşünürseniz eğer kendi kasamı satabilirim size corsair spec delta rgb 550 w sıfır ayarında yeni aldım 2. Hafta mı ne oldu kablolamayı düzgünce yaptım tak kullan fiyatta anlaşırız sıfır fiyatına vermem elime kelepir kasa psu geçti onu kullanma planım var çünkü
Veya şu seçenekte var elimde cooler master silencio 650 pure kasa var kutusu duruyor tertemiz

Arkadaşlar
Kasayı çok gösterişliye gerek yok derseniz rampage power boost marka kasalar var veya 2. El sıfır ayarında kasalar var onlardan da alabilirsiniz attığım psu kaliteli tavsiye ederim

Son düzenleme:

Kolestrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toplu almayın hocam ben aldım sıfır fakat sonra biraz pişman oldum

Bu ikiliyi alabilirsiniz hocam

Bu kasada olabilir bütçeniz uygunsa

Hocam düşünürseniz eğer kendi kasamı satabilirim size corsair spec delta rgb 550 w sıfır ayarında yeni aldım 2. Hafta mı ne oldu kablolamayı düzgünce yaptım tak kullan fiyatta anlaşırız sıfır fiyatına vermem elime kelepir kasa psu geçti onu kullanma planım var çünkü
Veya şu seçenekte var elimde cooler master silencio 650 pure kasa var kutusu duruyor tertemiz

Kasayı çok gösterişliye gerek yok derseniz rampage power boost marka kasalar var veya 2. El sıfır ayarında kasalar var onlardan da alabilirsiniz attığım psu kaliteli tavsiye ederim
Teşekkür ederim hocam ayrı kasa ayrı psu alacağım attığınız psu'yu inceliyorum şuanda

Can...

80+ Platinum
Son düzenleme:
Top Bottom