Neler Yeni

corsair void elite rgb icue sorunu

ZTK61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ZEKİ
arkadaşlar ürünü dün itopyadan aldım icue uyguluamasını indirince her sesle beraber bir cızırtı geliyor. uygulamayı silince cızırtı çok aza iniyor ama böylede 7.1 kullanamıyorum garantiye yollasam bir şey değişirmi bu kronik bir sorunmudur diye düşündüm ama bazı kişilerde böyle bir sorun yok fikirlerinizi alabilirmiyim

KaanAk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Erim Kaan Akyıldız
Çoğu kişide var bu sorun, internetde çözümleri var ben şahsen denedim çözemedim Void Elite kulaklığımla garantiye gönderdim.

ZTK61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ZEKİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çoğu kişide var bu sorun, internetde çözümleri var ben şahsen denedim çözemedim Void Elite kulaklığımla garantiye gönderdim.
ne zaman gönderdin kardeşim gelmesi çok uzun sürüyormu
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde seninkide uygulamayı indirincemi cızıtı yapıyordu

KaanAk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Erim Kaan Akyıldız
ne zaman gönderdin kardeşim gelmesi çok uzun sürüyormu

birde seninkide uygulamayı indirincemi cızıtı yapıyordu
Uygulamayı indirince cızırtı yapıyordu, daha bu gün garantiye gönderdim. Garantiler maksimum 21 iş günü içinde size dönüş yapıyor.

Rulep

80+ Gold
yazılımı bozuktur benim kendi kulaklığımdada yazılım yükleyince cızırtı geliyordu ve pc görmüyordu kulaklığı yazılımı silince düzeldi bir süre yazılımı silin ve yüklemeyin

ZTK61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ZEKİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulamayı indirince cızırtı yapıyordu, daha bu gün garantiye gönderdim. Garantiler maksimum 21 iş günü içinde size dönüş yapıyor.
ne yapacağımı şaşırdım açıkçası şansa bak daha dün aldım garantiye versem bir şeyi yok deyip geri gönderirlermi acaba

KaanAk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Erim Kaan Akyıldız
ne yapacağımı şaşırdım açıkçası şansa bak daha dün aldım garantiye versem bir şeyi yok deyip geri gönderirlermi acaba
Eğer yazılımsal olarak çözemezseniz sorun kulaklıktadır gönderin garantiye yardım ederler.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
arkadaşlar ürünü dün itopyadan aldım icue uyguluamasını indirince her sesle beraber bir cızırtı geliyor. uygulamayı silince cızırtı çok aza iniyor ama böylede 7.1 kullanamıyorum garantiye yollasam bir şey değişirmi bu kronik bir sorunmudur diye düşündüm ama bazı kişilerde böyle bir sorun yok fikirlerinizi alabilirmiyim
Ben de aynı kulaklık var kablosuz olan hem de sorunu şöyle çözdüm. Şimdi hem windowsun kendi ses ayarı var birde uygulamaların kendi ses ayarı var. Uygulamada ki ses ayarını sonuna kadar açın windowsun ses ayarını kısın, cızırtı gelmeyecektir.

Ben de aynı kulaklık var kablosuz olan hem de sorunu şöyle çözdüm. Şimdi hem windowsun kendi ses ayarı var birde uygulamaların kendi ses ayarı var. Uygulamada ki ses ayarını sonuna kadar açın windowsun ses ayarını kısın, cızırtı gelmeyecektir.
Sonuna kadar açmanıza gerek yok aslında demek istediğim windowsun sesi uygulamanın sesinden düşük olsun.

Sonuna kadar açmanıza gerek yok aslında demek istediğim windowsun sesi uygulamanın sesinden düşük olsun.
Aynı olay eskiden televizyonlarda da olurdu. Uydunun kumandası ayrı televizyonun ki farklı. Birinden açıp birinden kısınca cızırtı olmazdı oradan aklıma gelip denemiştim :D

Top Bottom