Neler Yeni

Çözüldü✓ Corsair Void Elite vs Logitech G432

Halfsack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taha Mutlu
Arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum üzere bu iki kulaklık arasında kaldım.Daha önceden void serisinin bir ürününü internet cafede kullanmıştım fakat hangisi olduğunu bilmeme rağmen gayet rahat ve kaliteli bir tecrübe sundu bana.Arkadaşımda g432 var ve kendisi şiddetle önerdiğini söylüyor.Amazon üzerinden almak istiyorum ve aşağıya linklerini bırakıyorum.Ayrıca ek olarak Void serisinin yakın fiyatta daha iyi bir modeli mevcutsa onu da iletebilirseniz memnun olurum.

Link:
Corsair Void : https://www.amazon.com.tr/Corsair-C...358ff&pd_rd_wg=Qa4Yt&pd_rd_i=B07Y2M4B8S&psc=1

Logitech G432 : https://www.amazon.com.tr/Logitech-...&dchild=1&keywords=g432&qid=1627396343&sr=8-1

Techno08

80+ Gold
Void elite bende var be gayet memnunum soruların varsa sorabilirsin

Keptın

80+ Silver

locatelli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
efe
Void Elite daha iyi ancak Blackshark V2X modelini de öneririm.

Halfsack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taha Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle tüm arkadaşlara teşekkür ederim öneri ve tercihleri için.Hocam belirttiğim model mi bulunuyor sizde de Void Elite in bir çok modeli var çünkü bugün sipariş vereceğim eğer kafama yatarsa.Mic kalitesi nasıl ve kulakta uzun süreli kullanımda acı vb yaratıyor mu?

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Void elite öneririm. Alternatif olarak Razer Blackshark V2'de düşünebilirsiniz.

Techno08

80+ Gold
Öncelikle tüm arkadaşlara teşekkür ederim öneri ve tercihleri için.Hocam belirttiğim model mi bulunuyor sizde de Void Elite in bir çok modeli var çünkü bugün sipariş vereceğim eğer kafama yatarsa.Mic kalitesi nasıl ve kulakta uzun süreli kullanımda acı vb yaratıyor mu?

hocam kulaklık çok rahat ve hafif. Mic kalitesi ise gayet güzel

Halfsack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Taha Mutlu
Siparişi verdim gencolar teşekkür ettim yorumlarınız için.Corsair Void Elite olarak karar kıldım.Ürün geldikten sonra bir süre kullanıp tecrübelerimi paylaşırım isterseniz.

Cihangir

80+ Gold
bende void elite aldım ekolayzer ayarı ne kullanıyorsun? yazılımda kendi ayarları berbat 50 tl lik kulaklık gibi. Bir türlü ayrlayamadım ya bass düşük oluyo yada yüksek oluyo silah sesi ve patlamalara 1 saat zor dayanıyosun

Top Bottom