Neler Yeni

Çözüldü✓ Counter Strike Global Offensive Lag Problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kürşat
Instagram
kursatdogruu
Steam
Kürşat
Facebook
kursat.dogru.7
Discord
'kürşat#6497
Bilgisayarımın özelliklerini en altta yazacağım hemen niçin yazmadın demeyin.

Uzun zamandır CS:GO oynuyorum, Windows 10 Home , 10 Pro ve 8.1 Pro sürümlerinde oynadım, bilgisayarımı aldığımda (ki eski bir laptop) 8.1 Pro ile gelmişti. Ben sonradan yükseltmiştim, ve halen de 10 Pro kullanmaktayım. Ancak anlayamadığım bir sebepten ötürü,
1606982036669.png
Windows 8.1 Pro'da üstteki gibi,

1606982044909.png
Windows 10 Pro'da alttaki gibi olmakta.

Tahminimce var: x.x ms arttığı durumda fps te düşüş oluyor ve oyun aşırı laglanıyor. Thermal throttling yaşadığımı düşünüp laptopu söktüm ve tüm fanları temizledim heatsinkleri alkol ile temizledim ve termal macunu MX-4 2019 Edition ile değiştirdim. Ardından Windows 8.1 Pro ya dönüş yaptım ve tüm sorunlarım çözülmüştü. SSD aldığımdan şu black friday indirimlerinde, SSD geldiğinden SSD üstüne
1606982243445.png
Ekteki Windows 10 Pro sürümünü kurdum ve henüz etkinleştirmedim. Halen sorunum devam etmekte. Eğer çözümünüz var ise lütfen yardımcı olun. İyi forumlar.

Sistem özelliklerim

i3-4005U (1.7Ghz 2 gerçek 4 izlek)
8GB DDR3 (4+4 1666Mhz)
2 GB AMD Radeon R5M230
1TB Samsung 5400RPM HDD
240GB Sandisk SSD Plus
Arctic MX-4 2019 Edition termal macun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir güncelleme, HDD + W8.1 Pro ile aldığım performans, SSD + W10 Pro ile aldığım performanstan daha iyiydi.

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Uzun zamandır CS:GO oynuyorum, Windows 10 Home , 10 Pro ve 8.1 Pro sürümlerinde oynadım, bilgisayarımı aldığımda (ki eski bir laptop) 8.1 Pro ile gelmişti. Ben sonradan yükseltmiştim, ve halen de 10 Pro kullanmaktayım. Ancak anlayamadığım bir sebepten ötürü, Alıntıyı görüntüleWindows 8.1 Pro'da üstteki gibi,

Alıntıyı görüntüleWindows 10 Pro'da alttaki gibi olmakta.

Tahminimce var: x.x ms arttığı durumda fps te düşüş oluyor ve oyun aşırı laglanıyor. Thermal throttling yaşadığımı düşünüp laptopu söktüm ve tüm fanları temizledim heatsinkleri alkol ile temizledim ve termal macunu MX-4 2019 Edition ile değiştirdim. Ardından Windows 8.1 Pro ya dönüş yaptım ve tüm sorunlarım çözülmüştü. SSD aldığımdan şu black friday indirimlerinde, SSD geldiğinden SSD üstüne Alıntıyı görüntüleEkteki Windows 10 Pro sürümünü kurdum ve henüz etkinleştirmedim. Halen sorunum devam etmekte. Eğer çözümünüz var ise lütfen yardımcı olun. İyi forumlar.

Sistem özelliklerim

8GB DDR3 (4+4 1666Mhz)
2 GB AMD Radeon R5M230
1TB Samsung 5400RPM HDD
240GB Sandisk SSD Plus

bir güncelleme, HDD + W8.1 Pro ile aldığım performans, SSD + W10 Pro ile aldığım performanstan daha iyiydi.
counteri bozdular güncellemelerle. Bu sorunu yaşayan çoğu kişi var (biraz yabancı kaynakları araştırabilirsin redditte felan belki çareyi oralarda bulursun). Ayrıca ekran kartı driveri kurulumu? kuruluysa önce amd cleanup utility sonra ddu ile güvenli modda sil ve https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-17-4-4 buraya tıkla windows 10 64 bit seç indir ve kur (bu biraz daha eski bir ekran kartı sürücüsü windows 8.1 de kullandıklarından)
baktın olmuyor 1.5 veya source oynayabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kürşat
Instagram
kursatdogruu
Steam
Kürşat
Facebook
kursat.dogru.7
Discord
'kürşat#6497
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
counteri bozdular güncellemelerle. Bu sorunu yaşayan çoğu kişi var (biraz yabancı kaynakları araştırabilirsin redditte felan belki çareyi oralarda bulursun). Ayrıca ekran kartı driveri kurulumu? kuruluysa önce amd cleanup utility sonra ddu ile güvenli modda sil ve https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-17-4-4 buraya tıkla windows 10 64 bit seç indir ve kur (bu biraz daha eski bir ekran kartı sürücüsü windows 8.1 de kullandıklarından)
baktın olmuyor 1.5 veya source oynayabilirsin.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim, windows 8.1 üstünde 17.7.1 sürümünü (en günceli) kurduğumda wattman hatası alıyordum. Şuanda windows 8.1 üstünde 17.4.4 sürümündeyim, istediğim fps değerlerini alıyorum. Aynı sürümü windows10 da kurmayı düşünüyorum yakın zamanda. Tavsiyelerin için çok teşekkürler, iyi akşamlar

Dipnot: amd cleanup utility ile sildikten sonra, güvenli moda girip ddu ile silmek sadece 1 saniye sürüyor. Sadece ddu kullanınca 2.5 dakika sürüyor, sanırım amd cleanup utility siliyor tüm iyi driverları

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tavsiyelerin için teşekkür ederim, windows 8.1 üstünde 17.7.1 sürümünü (en günceli) kurduğumda wattman hatası alıyordum. Şuanda windows 8.1 üstünde 17.4.4 sürümündeyim, istediğim fps değerlerini alıyorum. Aynı sürümü windows10 da kurmayı düşünüyorum yakın zamanda. Tavsiyelerin için çok teşekkürler, iyi akşamlar

Dipnot: amd cleanup utility ile sildikten sonra, güvenli moda girip ddu ile silmek sadece 1 saniye sürüyor. Sadece ddu kullanınca 2.5 dakika sürüyor, sanırım amd cleanup utility siliyor tüm iyi driverları
hayırlı günler

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kürşat
Instagram
kursatdogruu
Steam
Kürşat
Facebook
kursat.dogru.7
Discord
'kürşat#6497
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun tamamen çözüldüğüne karar verdiğim iki aşama var.;
İlki, güncel olmayan son Microsoft imzali sürücüyü kurmak - sürücü adının sonunda WHQL yazar. -
İkincisi, şu bağlantıdaki yönergeleri izlemek - yönergeler ingilizce, eğer yardıma ihtiyacınız olursa sorabilirsiniz. -

seniyazdim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Ali Arslan
Sorunun tamamen çözüldüğüne karar verdiğim iki aşama var.;
İlki, güncel olmayan son Microsoft imzali sürücüyü kurmak - sürücü adının sonunda WHQL yazar. -
İkincisi, şu bağlantıdaki yönergeleri izlemek - yönergeler ingilizce, eğer yardıma ihtiyacınız olursa sorabilirsiniz. -
Abi sen bu sitemle nasil 270 fps aliyordun

NespaY

80+ Silver

Uzun zamandır CS:GO oynuyorum, Windows 10 Home , 10 Pro ve 8.1 Pro sürümlerinde oynadım, bilgisayarımı aldığımda (ki eski bir laptop) 8.1 Pro ile gelmişti. Ben sonradan yükseltmiştim, ve halen de 10 Pro kullanmaktayım. Ancak anlayamadığım bir sebepten ötürü, Alıntıyı görüntüleWindows 8.1 Pro'da üstteki gibi,

Alıntıyı görüntüleWindows 10 Pro'da alttaki gibi olmakta.

Tahminimce var: x.x ms arttığı durumda fps te düşüş oluyor ve oyun aşırı laglanıyor. Thermal throttling yaşadığımı düşünüp laptopu söktüm ve tüm fanları temizledim heatsinkleri alkol ile temizledim ve termal macunu MX-4 2019 Edition ile değiştirdim. Ardından Windows 8.1 Pro ya dönüş yaptım ve tüm sorunlarım çözülmüştü. SSD aldığımdan şu black friday indirimlerinde, SSD geldiğinden SSD üstüne Alıntıyı görüntüleEkteki Windows 10 Pro sürümünü kurdum ve henüz etkinleştirmedim. Halen sorunum devam etmekte. Eğer çözümünüz var ise lütfen yardımcı olun. İyi forumlar.

Sistem özelliklerim

8GB DDR3 (4+4 1666Mhz)
2 GB AMD Radeon R5M230
1TB Samsung 5400RPM HDD
240GB Sandisk SSD Plus

Bu sistemle 270 fps imkansız ki nasıl alıyordun?

Top Bottom