Neler Yeni

Covid 19 yayılmaya başladı.

Livaković

80+ Silver
Dostlar 2 gün önce yaşlı bir belediye başkanı nerede görev yapıyordu tam hatırlamıyorum ama corona yüzünden vefat etmesi üzerine corona testleri %5ten %20 pozitife yükseldiği söyleniyor ve hastanelerde eris varyantının 5 bini aştığı söyleniyor fahrettin koca haftada bir bu virüsle ilgili açıklama yapıyor kapanma asla olmayacak bir problem yok diyor fakat her hafta yeni virüs çıkıyor ve yayılıyor sizce yavaş yavaş turizm sektörününde bu sezon için son bulmasıyla yavaştan kapanma için temelinimi atıyorlar?

Kaynak:https://www.cumhuriyet.com.tr/sagli...ni-yitiren-bashekime-iliskin-aciklama-2125559
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak ailede herkes yataktan kalkamaz haldeyken tek benim hastaligi kapmamam mucize herhalde bağışıklık gösteriyorum galiba.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,084
İsim
Mert Metshi
bende yakalandim

murat eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
murat eren dikmener
umarım tetbirleri almaya başlamışlardır

Bura.K

80+ Silver
Kapanma olacak arkadaşlar. Kesin suretle olur diyorum.
Bende yakalanmış olabilirim belki. Aşırı göz yaşarması, mide bulantısı, kemik sızlaması ve grip vardı. Boğazım da acayip ağrıyordu.

İlaç şirketleri aşıyı bulasalar bile açıklamazlar. Vakalar artar, öyle açıklarlar. Daha iyi satış yaparlar.

Livaković

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun hocam allah şifalar versin

Kapanma olacak arkadaşlar. Kesin suretle olur diyorum.
Bende yakalanmış olabilirim belki. Aşırı göz yaşarması, mide bulantısı, kemik sızlaması ve grip vardı. Boğazım da acayip ağrıyordu.

İlaç şirketleri aşıyı bulasalar bile açıklamazlar. Vakalar artar, öyle açıklarlar. Daha iyi satış yaparlar.
Hocam eris ilk dediler sonra difteri şimdide corona çıkti her hafta yeni virüs çıkıyor kasıma kadar muhtemelen kapanma olacak.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr
4 Defa covid 19 a yakalandığım halde geçenlerde muhtemelen bende erise yakalandım halada geçiremedim tam hastalığımı hiç aşı yaptırmadım yaptırmayıda düşünmüyorum çok kısa sürede aşısı çıkabilecek bişey değil bu

Geçmiş olsun hocam allah şifalar versin

Hocam eris ilk dediler sonra difteri şimdide corona çıkti her hafta yeni virüs çıkıyor kasıma kadar muhtemelen kapanma olacak.
Kimse ölmesin ancak tedbir amaçlı kapansın gene okullar vs okula başladıktan sonra 2. haftada hastalandım halada geçiremedim sınıftaki nerdeyse herkes hasta

Livaković

80+ Silver
4 Defa covid 19 a yakalandığım halde geçenlerde muhtemelen bende erise yakalandım halada geçiremedim tam hastalığımı hiç aşı yaptırmadım yaptırmayıda düşünmüyorum çok kısa sürede aşısı çıkabilecek bişey değil bu

Kimse ölmesin ancak tedbir amaçlı kapansın gene okullar vs okula başladıktan sonra 2. haftada hastalandım halada geçiremedim sınıftaki nerdeyse herkes hasta
birşeyler ters gitmese her hafta virüsle aynı açıklamayı yapmazlar diye düşünüyorum nüfus azaltmak için yeni virüsleri hazırladılar herşeu planlandı zaten ben covid 19 için 2 aşı vurdurmuştum fakar tekrar yayılırsa asla aşı yaprırmayacağım aşı işi tamamen nüfus azaltmak için yapılıyor.

Ekler

• Screenshot_20231003_205624_X.jpg
    Screenshot_20231003_205624_X.jpg
    684.2 KB · Hit: 48

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,010
İsim
Emre
Discord
necromancerr
birşeyler ters gitmese her hafta virüsle aynı açıklamayı yapmazlar diye düşünüyorum nüfus azaltmak için yeni virüsleri hazırladılar herşeu planlandı zaten ben covid 19 için 2 aşı vurdurmuştum fakar tekrar yayılırsa asla aşı yaprırmayacağım aşı işi tamamen nüfus azaltmak için yapılıyor.
Ben hiç vurdurmadım aşı memnunumda birçok arkadaşım vurdurdu çoğu artık zayıf olmasına rağmen uzun süre koşamıyorlar ben onlara kıyasla daha fazla koşuyorum arkadaşım 55 kg ben 98 kg ona rağmen ondan fazla koşuyorum hızlı koşmasamda (edit: çocuk sigara içmiyor benim gibi)

Livaković

80+ Silver
umarım tetbirleri almaya başlamışlardır
Tek yaptıkları kapanma olmayacak demek hiçbir yasak gelmeyecek virüse baş eğmeyeceğiz açıklamalarını yapıyorlad sadece hocam şuandan maske takılma yasağı getirmezlerse kasıma kadar kapanma olucak bugün ciddiye almadıkları yarın büyük bir bela olarak dönüyor.

Top Bottom