Neler Yeni

CPU kullanımı gereksiz aşırı artıyor neden?? ACİL

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
Görev yöneticisi açıyorum bi bakıyorum 20 10 normal aniden yükseliyo 100 e 1 2 gündür zaten pc de virüs scanı veriyodu hep virüsle alakalı mıdır?? virüs türü malware idi ilk trojandı şimdi taradığımda bi sorun çıkmıyor ACİL

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Kaspersky ve malwarebytes ile tarama yapar mısınız? Büyük ihtimalle virüstendirç

• Beğen
Reaksiyonlar: java

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaspersky ve malwarebytes ile tarama yapar mısınız? Büyük ihtimalle virüstendirç
şuan malwarebytes ile tarama yapıyorum ki zaten 120 civarı tehdidi karantinaya almıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

resim_2021-10-17_225131.png
sonuç bu virüs yok

resim_2021-10-17_225251.png

ama hala böyle

tamamdır sorunu çözdüm arkadan discordu kapamama rağmen hala açık duruymuş görev yöneticisinden görevi sonlandır dedim peki bunun nedeni nedir?

Son düzenleme:

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
şuan malwarebytes ile tarama yapıyorum ki zaten 120 civarı tehdidi karantinaya almıştım

Alıntıyı görüntüle sonuç bu virüs yok

Alıntıyı görüntüle
ama hala böyle

tamamdır sorunu çözdüm arkadan discordu kapamama rağmen hala açık duruymuş görev yöneticisinden görevi sonlandır dedim peki bunun nedeni nedir?
Fikrim yok bunun için maalesef.

Top Bottom