Neler Yeni

crack uygulamalar için ek HDD almak mantıklı mıdır

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
Merhaba dostlar;
İlgi ve yeteneğimin olduğu konuları geliştirmek ve bunların meyvesini yemek için bir takım programlar kurmak gerekiyor bildiğiniz üzere. Misal beatmakerlık yapmak istiyorum şimdilik amatör bir şekilde, ve bunun için fl studio gerekiyor (fl studionun free versiyonunda save alıp sonra açamaıyorsunuz bu save dosyasını, ayrıca melodi oluşturmak için omnisphere gibi pluginler lazım ve bu da ayrı 3-4k gibi fiyatlarda); bunun dışında tasarım konusunda temelden ileri seviye bilgim var ve bunu değerlendirip kendimi geliştirmek istiyorum (adobe ps cc aylık 60tl). Ve şuanda bunlara ayırabilecek bütçem yok.Yeni bir hdd alıp, o hdd'ye windows kurup, diğer disklerimi takmadan yalnızca o hdd'yi crack uygulamalar için kullanmayı düşünüyorum (bu işlerle uğralmadığım zaman normal disklerimi takıp crackli uygulamalar bulunan hdd'yi çıkartıcam). Sizce eğer ki virüs bulaşırsa yeni disklerime bulaşma imkanı olur mu, ya da wifi ağıma sızıp telefonuma vs. ulaşılabilir mi ?
(Bu arada nasolsa crack hdd'si diye önüme çıkanı indirmeyeceğim, en çok kullanılan crack sitelerini kullanıcam.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ki mümkün ve risk altında olursun diyorsanız şuan herhangi bir masraf yapmadan para kazanabilecek bir işe girişip ondan sonra yavaş yavaş bu uygulamaları lisanslı şekilde kullanıcam.

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Merhaba dostlar;
İlgi ve yeteneğimin olduğu konuları geliştirmek ve bunların meyvesini yemek için bir takım programlar kurmak gerekiyor bildiğiniz üzere. Misal beatmakerlık yapmak istiyorum şimdilik amatör bir şekilde, ve bunun için fl studio gerekiyor (fl studionun free versiyonunda save alıp sonra açamaıyorsunuz bu save dosyasını, ayrıca melodi oluşturmak için omnisphere gibi pluginler lazım ve bu da ayrı 3-4k gibi fiyatlarda); bunun dışında tasarım konusunda temelden ileri seviye bilgim var ve bunu değerlendirip kendimi geliştirmek istiyorum (adobe ps cc aylık 60tl). Ve şuanda bunlara ayırabilecek bütçem yok.Yeni bir HDD alıp, o HDD'ye windows kurup, diğer disklerimi takmadan yalnızca o HDD'yi crack uygulamalar için kullanmayı düşünüyorum (bu işlerle uğralmadığım zaman normal disklerimi takıp crackli uygulamalar bulunan HDD'yi çıkartıcam). Sizce eğer ki virüs bulaşırsa yeni disklerime bulaşma imkanı olur mu, ya da wifi ağıma sızıp telefonuma vs. ulaşılabilir mi ?
(Bu arada nasolsa crack HDD'si diye önüme çıkanı indirmeyeceğim, en çok kullanılan crack sitelerini kullanıcam.)

Eğer ki mümkün ve risk altında olursun diyorsanız şuan herhangi bir masraf yapmadan para kazanabilecek bir işe girişip ondan sonra yavaş yavaş bu uygulamaları lisanslı şekilde kullanıcam.
Eğer alacak paranız yok ise para biriktirin. O sırada da uygulamanın videolarını izleyip öğrenin.

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer alacak paranız yok ise para biriktirin. O sırada da uygulamanın videolarını izleyip öğrenin.
Şuan HDD'yi alacak param var, lisanslı alacak param yok. Ayrıca uygulamaların yalnızca videosunu izlemek kendim denemedikçe pek sağlıklı olmaz, bana pek bir getiri sağlamaz.

İşteBenimNickim!

80+ Bronze
HDD'ye bulaşırsa diğerlerine bulaşabilir. Ayrı diskleri ayrı zamanlarda kullanacaksan düşük bir ihtimal bence. anakarta vs etki eden virüsler de var.

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
Merhaba dostlar;
İlgi ve yeteneğimin olduğu konuları geliştirmek ve bunların meyvesini yemek için bir takım programlar kurmak gerekiyor bildiğiniz üzere. Misal beatmakerlık yapmak istiyorum şimdilik amatör bir şekilde, ve bunun için fl studio gerekiyor (fl studionun free versiyonunda save alıp sonra açamaıyorsunuz bu save dosyasını, ayrıca melodi oluşturmak için omnisphere gibi pluginler lazım ve bu da ayrı 3-4k gibi fiyatlarda); bunun dışında tasarım konusunda temelden ileri seviye bilgim var ve bunu değerlendirip kendimi geliştirmek istiyorum (adobe ps cc aylık 60tl). Ve şuanda bunlara ayırabilecek bütçem yok.Yeni bir HDD alıp, o HDD'ye windows kurup, diğer disklerimi takmadan yalnızca o HDD'yi crack uygulamalar için kullanmayı düşünüyorum (bu işlerle uğralmadığım zaman normal disklerimi takıp crackli uygulamalar bulunan HDD'yi çıkartıcam). Sizce eğer ki virüs bulaşırsa yeni disklerime bulaşma imkanı olur mu, ya da wifi ağıma sızıp telefonuma vs. ulaşılabilir mi ?
(Bu arada nasolsa crack HDD'si diye önüme çıkanı indirmeyeceğim, en çok kullanılan crack sitelerini kullanıcam.)

Stok pluginler, LABS gibi free pluginler bence yeterli, Türkiye şartlarında herkesin omnisphere'e 500 dolar vericek bütçesi yok tabii. Kesinlikle crack önermem bu plugin cracklerinden pc'sine trojan girenleri falan çok duydum.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
BIOS rootkitleri var, bu rootkitler anakartınızın içerisindeki belleğe bulaşıyorlar. Bu durumda HDD'yi çöpe atsanız bile zararlı yazılımı temizleyemiyorsunuz. O yüzden hiç risk almayınız.

Paranız yoksa uygulamaların deneme sürümünü kulanınız. Deneme süresi bitince Revo ile kaldırıp tekrar kullanınız.

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok pluginler, LABS gibi free pluginler bence yeterli, Türkiye şartlarında herkesin omnisphere'e 500 dolar vericek bütçesi yok tabii. Kesinlikle crack önermem bu plugin cracklerinden PC'sine trojan girenleri falan çok duydum.
Tamamdır öyleyse beatmakerlık konusunda bu yoldan ilerleyeceğim.

BIOS rootkitleri var, bu rootkitler anakartınızın içerisindeki belleğe bulaşıyorlar. Bu durumda HDD'yi çöpe atsanız bile zararlı yazılımı temizleyemiyorsunuz. O yüzden hiç risk almayınız.

Paranız yoksa uygulamaların deneme sürümünü kulanınız. Deneme süresi bitince Revo ile kaldırıp tekrar kullanınız.
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Crack'e bulaşmama konusunda kesinlik kıldım, sayenizde.

Top Bottom