Neler Yeni

Creatin markası bu kadar önemli mi

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
alperen taha demir
300 gr creatin kaliteli markaların 500 600 arası
Bigjoy hardline falan
Bu baya ucuz geldi sizce aradaki fiyat farkına değer mi cidden hardline yoksa bunu almak daha mantıklı mı hani sonuçta aynı maddeden yapılıyo tabi kalitesi fark ediyodur ama

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Bigjoy hardline falan
Bu baya ucuz geldi sizce aradaki fiyat farkına değer mi cidden hardline yoksa bunu almak daha mantıklı mı hani sonuçta aynı maddeden yapılıyo tabi kalitesi fark ediyodur ama
hocam ucuz olanda işte bişey vardır ama bilmiyorum fiziksel olarak kalitesi fark edebilir örneğin hardline şeker gibi tanecikli hiq un gibi yutumu kolay yinede siz bilirsiniz

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ucuz olanda işte bişey vardır ama bilmiyorum fiziksel olarak kalitesi fark edebilir örneğin hardline şeker gibi tanecikli hiq un gibi yutumu kolay yinede siz bilirsiniz
Hocam ne vardır işte arada az bi fark yok bide creatine hammadde oldupu için çok fazla marka fark etmiyor diyen var

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Muhammed emin efe
Bigjoy hardline falan
Attığın marka BigJoy'un markası güzel marka alabilirsin. Hidrolize ve mikronize olması önemli ürünün.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
alperen taha demir

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,587
İsim
oğuzhan ege
Creatin için bişey diyemem ama ben ömürlük uzun süre gitsin diye kingsize alıyorum 1000 gr 200 kullanımlık yani 1 sene alıyorum sürekli al bitir yenisini al olmuyor.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
alperen taha demir
Creatin için bişey diyemem ama ben ömürlük uzun süre gitsin diye kingsize alıyorum 100 grm 200 kullanımlık yani 1 sene alıyorum sürekli al bitir yenisini al olmuyor.
Anladım hocam sporu yazdan sonra yapabilecek miyim emin değilim onun için 300 gr alıyorum

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,587
İsim
oğuzhan ege
Anladım hocam sporu yazdan sonra yapabilecek miyim emin değilim onun için 300 gr alıyorum
Orası sana kalmış artık ben meraktan 2 tane marka preworkout da kullandım karıncalanmadan başka enerji artışı v B gibi hiç bişi hissetmedim. Yok uykusuzluk felan bunlar bana hurafe geldi yada kişiden kişiye değişiyor.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
alperen taha demir
Orası sana kalmış artık ben meraktan 2 tane marka preworkout da kullandım karıncalanmadan başka enerji artışı v B gibi hiç bişi hissetmedim. Yok uykusuzluk felan bunlar bana hurafe geldi yada kişiden kişiye değişiyor.
Hocam preworkoutun etkisi çok değişiyo kişiden kişiye
Ama bence de pek gerekli bi ürün değil

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,587
İsim
oğuzhan ege
Hocam preworkoutun etkisi çok değişiyo kişiden kişiye
Ama bence de pek gerekli bi ürün değil
ürün farkı var dersen tek fark olarak hardline kaşındırıyor eyw ama birde kingsize deneyim dedim o daha felaket kaşındırma karıncalandırma yapıyordu. ikiside bitti bidaha almam gerek duyduğum bir şey deyilmiş.

Top Bottom