Neler Yeni

Cs 1.6 Serverlarda Vac desteği kalktı

gamerapdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen Bektaş
Bugün çoğu sunucuda Vac Secure kısmı Not secured işaretliydi neredeyse hepsi zaten cs 1.6 da vac ban işe yaramıyor onu biliyoruz da acaba Valve yavaştan cs 1.6 nın fişini mi çekiyor eğer böyle yapıyorsa ben de dahil baya bi cs 1.6 oyuncusundan tepki alacaklardır Acaba sizin düşünceniz nedir sizce valve cs 1.6 yı bitiriyor mu?

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,730
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
CS:GO Varken 1.6 yı oynayan varmıydı gerçekten , belki arada bi nostalji yaşamak için girilir onun haricinde hiç sanmıyorum oynıyacagımı

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Melih k.
Bugün çoğu sunucuda Vac Secure kısmı Not secured işaretliydi neredeyse hepsi zaten cs 1.6 da vac ban işe yaramıyor onu biliyoruz da acaba Valve yavaştan cs 1.6 nın fişini mi çekiyor eğer böyle yapıyorsa ben de dahil baya bi cs 1.6 oyuncusundan tepki alacaklardır Acaba sizin düşünceniz nedir sizce valve cs 1.6 yı bitiriyor mu?
cs 1.6 düzenli oynayan varmı aga arada arkadaşlarla vs giriyoruz vac bizi ilgilendirmez gibi

Derek Pappalardo

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Derek
İlgilendiği Kategoriler
Bioshock, Mark of the Ninja
Son düzenleme:

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
Ahmet Tulumcu
CS:GO Varken 1.6 yı oynayan varmıydı gerçekten , belki arada bi nostalji yaşamak için girilir onun haricinde hiç sanmıyorum oynıyacagımıBugün çoğu sunucuda Vac Secure kısmı Not secured işaretliydi neredeyse hepsi zaten cs 1.6 da vac ban işe yaramıyor onu biliyoruz da acaba Valve yavaştan cs 1.6 nın fişini mi çekiyor eğer böyle yapıyorsa ben de dahil baya bi cs 1.6 oyuncusundan tepki alacaklardır Acaba sizin düşünceniz nedir sizce valve cs 1.6 yı bitiriyor mu
CS:GO Varken 1.6 yı oynayan varmıydı gerçekten , belki arada bi nostalji yaşamak için girilir onun haricinde hiç sanmıyorum oynıyacagımı
giren çok hiç bakmıyorsunuz ondan bilmiyorsunuz yoksa adamlar geceleri admin maçları oluyor bir sürü oynayan var heleki şu Ts3 ile klana katılma hala var ve onlarda dolu şaşırdım şunu bilin cs 1.6 bitmez bitemez cs go içinde öyledir şimdi diyeceksiniz valorant aldı gidiyor ama hala cs oynayıcısı fazla

gamerapdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen Bektaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cs 1.6 düzenli oynayan varmı aga arada arkadaşlarla vs giriyoruz vac bizi ilgilendirmez gibi
Ben her gün oynuyorum pc kötü ge force nowdan csgo da deniyorum fakat internet kötü piksellerden önümü göremiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

giren çok hiç bakmıyorsunuz ondan bilmiyorsunuz yoksa adamlar geceleri admin maçları oluyor bir sürü oynayan var heleki şu Ts3 ile klana katılma hala var ve onlarda dolu şaşırdım şunu bilin cs 1.6 bitmez bitemez cs go içinde öyledir şimdi diyeceksiniz valorant aldı gidiyor ama hala cs oynayıcısı fazla
Aynen doğru hatta benim oynadığım serverlar var admin sayısı nerden baksan 80-90 tane hala büyük kitlesi var iyi pc olanlar bile cs 1.6 oynuyor

Top Bottom