Neler Yeni

Cs 2 hilesi virüs mü

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
csemredemirel
sizce virus olabilir mi DLL dosyası

Ekler

• screenshot-1705714951229.png
    screenshot-1705714951229.png
    315.1 KB · Hit: 627

ChristianSerratos

80+ Silver
bir oyuncu bunu utanmadan nasıl sorar hayret

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
CS 2 de hiç hileyle karşılaşmadım diyen kitle nerede hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor oyunda hileciler cirit atıyor ve ban yemiyorlar Seçkin de her maç hileci oluyor bi kaç tane. Ben CS ye başladığımdan beri hiç terörist takımında oynamadım ama Türk olup ısrarla terörist takımında oynayanlar var paşam Ak 47 için makro yapmış başka silahla oynayamıyor tabi full maç boyu onu izledim Ak 47 den başka silah almıyor ben yerde Ak 47 aldığımda silah hayvan gibi tepiyor bende makro yok anca vurabilmek için yere nişan alıyorum böyle saçma bir oyun olamaz ulan o silahı ben reel de bile o kadar teptirmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berk Erdoğan
CS 2 de hiç hileyle karşılaşmadım diyen kitle nerede hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor oyunda hileciler cirit atıyor ve ban yemiyorlar Seçkin de her maç hileci oluyor bi kaç tane. Ben CS ye başladığımdan beri hiç terörist takımında oynamadım ama Türk olup ısrarla terörist takımında oynayanlar var paşam Ak 47 için makro yapmış başka silahla oynayamıyor tabi full maç boyu onu izledim Ak 47 den başka silah almıyor ben yerde Ak 47 aldığımda silah hayvan gibi tepiyor bende makro yok anca vurabilmek için yere nişan alıyorum böyle saçma bir oyun olamaz ulan o silahı ben reel de bile o kadar teptirmem
Ben hâla karşılaşmıyorum. Go zamanında da karşılaşmadım. 30 oyun girdiysem şüphelendiğim 2 3 maç oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Recep Karataş
Türk olunca t'de oynanmadığını senden duyuyorum. Sizin nesliniz tükenmedi mi? Yere nişan alıyorsan o senin kolsuzluğun. Her spray atan sana göre hile o zaman.

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ng3
Birde utanmadan burada böyle bir soruluyor ya vallahi hayret ediyorum. Sadece cs değil tüm oyunlarda hilecilerden nefret ediyorum herhangi bilgisi yeteneği yok diğer oyunculardan üstün olmak için hile açanlar inşallah beter olursunuz virüsden donanım sorunlardan kurtulamazsınız inşallah

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom