Neler Yeni

CS 2 SEÇKİN MODU AÇMAMIZ İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
Arkadaşlar seçkin hesap satın aldık seçkine giremiyoruz oyun modlarını tamamlamamızı istiyor ancak bütün modları oynadığımız halde %1 %1 artıyor ne yapmamız lazım bu kadar yavaş mı açılacak seçkin modu yardım tecrübe sahibi arkadaşlar yazarsa sevinirim .

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Ali Avcı
Kanka bildiğim kadarıyla farklı modlar farklı haritalar da dahil oynarsan yüzde hızlı artıyor.Yani mesela ölüm maçını sadece d2 değil de italy,office gibi mapta da oynaman lazım

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Arkadaşlar seçkin hesap satın aldık seçkine giremiyoruz oyun modlarını tamamlamamızı istiyor ancak bütün modları oynadığımız halde %1 %1 artıyor ne yapmamız lazım bu kadar yavaş mı açılacak seçkin modu yardım tecrübe sahibi arkadaşlar yazarsa sevinirim .
40 veya 100 kere maç kazanman lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bildiğim kadarıyla farklı modlar farklı haritalar da dahil oynarsan yüzde hızlı artıyor.Yani mesela ölüm maçını sadece d2 değil de italy,office gibi mapta da oynaman lazım
Aynen o da var. Tüm maplerde oyunu oynamalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acaba dm moduna girip afk bıraksak olurmu denemek lazım sonucu bildiririm

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Paralı satışı hariç seçkin elde ediliyor muuuu? Arkadaş ağlayıp duruyordu vakti zamanında go da 25 seviye olunca mı ne veriyodu kim verecek 15 dolar diyo şimdi eğer vermeden açılıyorsa hemen iletiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paralı satışı hariç seçkin elde ediliyor muuuu? Arkadaş ağlayıp duruyordu vakti zamanında go da 25 seviye olunca mı ne veriyodu kim verecek 15 dolar diyo şimdi eğer vermeden açılıyorsa hemen iletiyorum
hocam parayla satın alıyorsunuz seçkin oynamak için ancak belli bir seviye kasmamızı istiyor saçma sapan bir sistem yapmışlar

Top Bottom