Neler Yeni

Cs:go Nedensi̇z Vac Ban

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Yılmaz
Uygunsuz davranış
yeni bilgisayar aldım csgo oynayamayınca kötü hissediyorum başka hesapta açmak istemiyorum 7 senelik hesabım sonuçta

221 gün olmuş vac ban yiyeli
olay şöyle gerçekleşmişti
bikaç ay üstüne 1 gün girip oynamıştım normal şekilde yoldaş atmıştım 1 el çıkmıştım 1 hafta sonra tekrar girdiğimde vac ban yemiştim
şimdi profilimde vac banı tekrar gördümde steam desteğe ana avrat sövdüm hayatımda hile kullanmamış adamım lan bana sebebini söyle canımı al gel beni masa altında kanırta kanırta
bilgisayarda ban yeyitcek bişeyde yoktu csgo hesabım seçkindi 2 kere smurf olmuş 5 yıl madalyalı durduk yere ban yedim gerçi adamın eli çarpıp banlasada geri açmıyolarmış heralde öyle okudum
neyse öyle yazmak istedim bazılarına hile kullanmadığını söylemesine rağmen ''sus lan hileci,kesin açmışsındır'' diyen at hırsızları gördüm sinirlendim eğer öyle yapıcak biri varsa hiç uğraşmasın versin discordunu yada telefon numarasını bi dertleşelim sinir stres atmış olurum hem

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
.
Geçmiş olsun, hocam bir eklenti vs. attınız mı CS GO içine çünkü dosyalar değiştirilmedikçe VAC yemezsiniz. Haksız vac yiyen çok nadir olur çünkü otomatik atılıyor bu VAC, herhangi bir kişi atmıyor.

sucukreizimiz

80+ Bronze
yeni bilgisayar aldım csgo oynayamayınca kötü hissediyorum başka hesapta açmak istemiyorum 7 senelik hesabım sonuçta

221 gün olmuş vac ban yiyeli
olay şöyle gerçekleşmişti
bikaç ay üstüne 1 gün girip oynamıştım normal şekilde yoldaş atmıştım 1 el çıkmıştım 1 hafta sonra tekrar girdiğimde vac ban yemiştim
şimdi profilimde vac banı tekrar gördümde steam desteğe ana avrat sövdüm hayatımda hile kullanmamış adamım lan bana sebebini söyle canımı al gel beni masa altında kanırta kanırta
bilgisayarda ban yeyitcek bişeyde yoktu csgo hesabım seçkindi 2 kere smurf olmuş 5 yıl madalyalı durduk yere ban yedim gerçi adamın eli çarpıp banlasada geri açmıyolarmış heralde öyle okudum
neyse öyle yazmak istedim bazılarına hile kullanmadığını söylemesine rağmen ''sus lan hileci,kesin açmışsındır'' diyen at hırsızları gördüm sinirlendim eğer öyle yapıcak biri varsa hiç uğraşmasın versin discordunu yada telefon numarasını bi dertleşelim sinir stres atmış olurum hem
aynı şeyi bende yaşadım hocam overwatchden banlandım bir maç 60 vurmuştum ama cidden hack gibi oynuyordum ama asla açmamıştım bütün skinlerim fln gitti şuan o hesap 1 gram altın değerinde çok ilgilenmezler hiç uğraşma hocam müsait olsam dertleşirdik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun, hocam bir eklenti vs. attınız mı CS GO içine çünkü dosyalar değiştirilmedikçe VAC yemezsiniz. Haksız vac yiyen çok nadir olur çünkü otomatik atılıyor bu VAC, herhangi bir kişi atmıyor.
yok atmadım ya ulan diyorum acaba insan dışı bi vuruşmu yaptımda yedim, zaten kötü oynuyodum silver 4 tüm öyle bişeyde olamaz, benden başkasının kullanmasıda imkansız hesabı, hile açmam olanak dışı parmağını kes fotosunu at desen yaparım hile açmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı şeyi bende yaşadım hocam overwatchden banlandım bir maç 60 vurmuştum ama cidden hack gibi oynuyordum ama asla açmamıştım bütün skinlerim fln gitti şuan o hesap 1 gram altın değerinde çok ilgilenmezler hiç uğraşma hocam müsait olsam dertleşirdik.
geçmiş olsun reis sen gene izlemişsin heralde nasıl ban yediğini ben görmedimde maçımıda hatırlamıyorum

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
CS:GO Oynarken hangi programlar yüklüydü bilgisayarında?

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Sizin izniniz olmadan illa biri girmiş hile açmıştır kara liseteye alinmissinizdir vac dalgasına yakalanmussinizdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CS:GO Oynarken hangi programlar yüklüydü bilgisayarında?
paso rocket league yle csgo oynuyodum sadece o aralar rl için bi sadece kendine gözüken skin uygulaması var loldeki gibi bakkesmod bi o vardı onada olanak vermiyorum ya yıllarca öyle oynadım zaten

Sizin izniniz olmadan illa biri girmiş hile açmıştır kara liseteye alinmissinizdir vac dalgasına yakalanmussinizdir
nasıl oyunun neresinden hile attıklarını gösteren biyer yokmu izlesem bilsem rahatlıycam bak böyle keyiflerine göre para verdiğim şey elimden alındığında köpürmemek elde değil ki başkasının açmasıda imkansız zaten hesabı açalı beri steam guard kullanıyorum bi ben hesaba giriyorum evden pc kullanmayı bilen biri yok

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
700 TL'ye bırakırım oyunlara ek olarak yan hesabımdan paylaştığım bannerlord vs yakışıklı oyunlar var csde madalya var iki tane 1.2 k saati var şu anda görmediğim için ak ama leme kadar rahat boostlarim

paso rocket league yle csgo oynuyodum sadece o aralar rl için bi sadece kendine gözüken skin uygulaması var loldeki gibi bakkesmod bi o vardı onada olanak vermiyorum ya yıllarca öyle oynadım zaten

nasıl oyunun neresinden hile attıklarını gösteren biyer yokmu izlesem bilsem rahatlıycam bak böyle keyiflerine göre para verdiğim şey elimden alındığında köpürmemek elde değil ki başkasının açmasıda imkansız zaten hesabı açalı beri steam guard kullanıyorum bi ben hesaba giriyorum evden pc kullanmayı bilen biri yok
Benzer durumu yaşamıştım ve kimse bana inanmamışti seni anlıyorum

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Martyn McMillan
Geçmiş olsun kardeşim 😞

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Yılmaz
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
al inanmayana hesabım
700 TL'ye bırakırım oyunlara ek olarak yan hesabımdan paylaştığım bannerlord vs yakışıklı oyunlar var csde madalya var iki tane 1.2 k saati var şu anda görmediğim için ak ama leme kadar rahat boostlarim

Benzer durumu yaşamıştım ve kimse bana inanmamışti seni anlıyorum
al inanmayana hesabım ya ben bu güzelim hesaba öyle bi şerefsizlik yaparmıyım https://steamcommunity.com/id/2522141290055/

Geçmiş olsun kardeşim 😞
eyvallah reis

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
sadece kendine gözüken skin uygulaması var
Bu sebepten dolayı ban yemişsindir. VAC ara sıra toplu ban atıyor o döneme denk gelmişsindir. Çünkü bu tür uygulamalar VAC ban sebebi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Yılmaz
Bu sebepten dolayı ban yemişsindir. VAC ara sıra toplu ban atıyor o döneme denk gelmişsindir. Çünkü bu tür uygulamalar VAC ban sebebi.
eğer öyleyse harbi kahroldum lan şuan bi sigara yakıcam :(

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Kendinde gözüken skin uygulamaları skin changer hilesi ve ben yapımcı olsam en nefret ettiğim hile o olurdu yani haksız ban yememissiniz üzgünüm :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,261
Üyeler
156,304
Son üye
Furcoin