Neler Yeni

CS GO Ram Yetersizliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerem Alkan
3 gb ramlik laptopum var cs de 40-70 arası fps alıyorum ara sıra oyuna drop giriyor 4 gb alsam fps ne kadar artar yada drop girme sıkıntısı kalkar mı

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Bir nevi azalır tabi tek sorun ram de olmayabilir :)

Berkantto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
berkant toygün
4gbdaha eklerseniz büyüj bir ihtimalle drop sorununuz ortadan kalkara ama her şey ramle bitmiyor işlemci ve ekran kartınızda çok önemli

sinobili

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Şinasi Gürpınar
Bir de boş slotunu var mı onu da kontrol edin bence. Eğer var ise ram tabi ki bu etkenlerden biridir. Daha yüksek bir ram performasınızı arttıracaktır

Dahası  
3 gb ramlik laptopum var cs de 40-70 arası fps alıyorum ara sıra oyuna drop giriyor 4 gb alsam fps ne kadar artar yada drop girme sıkıntısı kalkar mı
dostum 4gb alıcağına direk bir 8gb al rahatlasın pc hem fps artışı olur hem donma takılma aza iner .

Dahası  
ram takarsa fps artışı olmaz lütfen yanlış bilgi vermeyelim.Sistem eski işlemciden yapıyor olabilir.
dostum ramler sayesinde de fps artar artması dediğim gidip 40-50 fps değil 5 fps falan fark eder ama en azından donması azalır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaan
Bi' Ram alırsanız bilgisayar rahatlar. Fakat hala Drop girebilir. Ama %100 FPS'de artış olacaktır.

Ram arttırarak CS:GO gibi bir oyunda belirli bir yere kadar FPS artışı elde edilebilir.

Top Bottom