Neler Yeni

Yardım CS:GO Rekabetçi anormal ping değerleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf ÖZMEN
Arkadaşlar geçen aylara kadar cs go da hiçbir sıkıntı çekmeden 50 ping değerlerinde oyunumu oynuyordum şuan ise sadece rekabetçi girdiğimde ping değerlerin 400-500 oluyor başka oyunlarda R6, Arma 3, Valo (hepsi farklı server içinde geçerli) sıkıntı yaşamıyorum

NOT : Kabul edilebilir ping değeri ne yaptıysam olmadı 300 yapsam bile maç bulamıyor resmi sunucularda en düşük pinginizi 400-500 değeri veriyor

Xiety

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Göksu Doymaz
Instagram
gksydmz
Steam
Xiety
Discord
Xiety#6284
Arkadaşlar geçen aylara kadar cs go da hiçbir sıkıntı çekmeden 50 ping değerlerinde oyunumu oynuyordum şuan ise sadece rekabetçi girdiğimde ping değerlerin 400-500 oluyor başka oyunlarda R6, Arma 3, Valo (hepsi farklı server içinde geçerli) sıkıntı yaşamıyorum

NOT : Kabul edilebilir ping değeri ne yaptıysam olmadı 300 yapsam bile maç bulamıyor resmi sunucularda en düşük pinginizi 400-500 değeri veriyor
Az önce yoldaştaydım 110 120 altında düşmedi bende şaşırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf ÖZMEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az önce yoldaştaydım 110 120 altında düşmedi bende şaşırdım.
Vallaha bende anlamadım ben normalde 60 pingin üstüne çıkmazdım 380-400 leri görünce şaşırdım netide değişmedim diğer oyunlarda da sıkıntı yok frankfurt ta serveri olan diğer oyunlar vs. ama nedense cs de frankfurta aramda 340 ping var

CybeRose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Kürşat
Muhtemelen Server'dan kaynaklıdır, sonuçta o oyunu dünyanın birçok yerinden oynayıcısı çok olduğu için belki teknik aksaklık yaşamış olabilir

Top Bottom