Neler Yeni

CS:GO saçma güncellemesi

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Eğer seçkin değilseniz seçkin olmak için 123 TL ödemeniz gerekiyor. Aksi takdirde yetenek grubunuz kapalı olacak ve level ( xp ) ile seçkin hesaba çıkamayacaksınız. Nerden baksanız iqsuzca bir güncelleme. Ben oyunu 1 aydır oynuyorum altın nova 3'üm. Şu an hem levelimi hem rütbemi kapattı ve bana 123 TL ödeme zorunluluğu koyuyor. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Bari 20 30 TL yap alalım yani. Hiçbir yeni oyuncu daha gelmez, insanlar Valorant'a yönelir artık.

Fiyat düşse daha iyi olmaz mı diyorum arkadaşlar

Son düzenleme:

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
saçma filan değil miss gibi güncelleme
hileleri baya baya azaltır. zaten bu seçkin hesap satın alma ilk çıktığında böyleydi sonra eski halini aldı ve hileler çoştu csnin en temiz dönemi oydu.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Eğer seçkin değilseniz seçkin olmak için 123 TL ödemeniz gerekiyor. Aksi takdirde yetenek grubunuz kapalı olacak ve level ( xp ) ile seçkin hesaba çıkamayacaksınız. Nerden baksanız iqsuzca bir güncelleme. Ben oyunu 1 aydır oynuyorum altın nova 3'üm. Şu an hem levelimi hem rütbemi kapattı ve bana 123 TL ödeme zorunluluğu koyuyor. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Bari 20 30 TL yap alalım yani. Hiçbir yeni oyuncu daha gelmez, insanlar Valorant'a yönelir artık.
Bu konuda forum ikiye ayrıldı,
biri iyi diyor biri kötü diyor,
Her iki tarafında haklılık payı var.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Zamanında alan aldı zaten güzel bir güncelleme.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
Furkan SARIGÖL
hile azalır böylece bedava hesap kalkıyor en iyisi oldu bence millet hile açıp ban yedikten sonra yeni hesabı kasıp tekrar hile açıyordu

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Tam tersi insanlar daha çok gelicek. Eskiden 20-30 TL iken bile hile çoktu şuanki fiyatından dolayı hile açan sayısı azalıcak tekrar tekrar farklı hesaplarla gelemeyeceği için. Cs nin oyuncusu hala valodan yüksek bu güncelleme ile bütün bırakanlar cs ye bir şans daha vericek

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
saçma filan değil miss gibi güncelleme
hileleri baya baya azaltır. zaten bu seçkin hesap satın alma ilk çıktığında böyleydi sonra eski halini aldı ve hileler çoştu csnin en temiz dönemi oydu.
Zamanında alan aldı zaten güzel bir güncelleme.
hocam ben başlayalı 1 ay olmuş benim suçum ne ? olaya şöyle bak, şimdiye kadar en fazla 30tl oldu bu oyun. şimdi de 30 TL yapsın eyvallah ama 123 TL ne abi ?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
hocam ben başlayalı 1 ay olmuş benim suçum ne ? olaya şöyle bak, şimdiye kadar en fazla 30tl oldu bu oyun. şimdi de 30 TL yapsın eyvallah ama 123 TL ne abi ?
100 belki 1000 saat oynıyacağın oyun için 100 TL bayılamıyormusun daha az hileci ?

HoYeon Jung

80+ Gold
Saçma olduğunu düşünmüyorum. Zamanında yeterli oyuncusunu aldı, şu saatten sonra yeni oyuncu geleceğini de sanmıyorum.
Bence çok iyi oldu. Ben zamanında 24TL verdim ve 1-2 yıl sonra insanlar bedava bir şekilde gelip benim oyunumu mahvettiler. Ne hakları var? Mükemmel oldu. İnsanlar Valorant'a değil, tam tersi CS:GO'ya yöneleceklerini düşünüyorum.

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Tam tersi insanlar daha çok gelicek. Eskiden 20-30 TL iken bile hile çoktu şuanki fiyatından dolayı hile açan sayısı azalıcak tekrar tekrar farklı hesaplarla gelemeyeceği için. Cs nin oyuncusu hala valodan yüksek bu güncelleme ile bütün bırakanlar cs ye bir şans daha vericek
gayet güzel bir güncelleme
hocam fiyat aşırı değil mi sizce de ? daha önce oynamayıp yeni başlayan birisi için ?

Top Bottom