Neler Yeni

CS:GO saçma güncellemesi

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
100 belki 1000 saat oynıyacağın oyun için 100 TL bayılamıyormusun daha az hileci ?
hileci mi ? ithamlarına dikkat et edepli ol kardeşim. 1 aydır oynuyorum oyunu. 4-5 kişilik ekip ile giriyoruz hepsi prime sadece ben değilim. sorunun varsa dc atayım gelirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: Muti

Tommy09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tommy
Eğer seçkin değilseniz seçkin olmak için 123 TL ödemeniz gerekiyor. Aksi takdirde yetenek grubunuz kapalı olacak ve level ( xp ) ile seçkin hesaba çıkamayacaksınız. Nerden baksanız iqsuzca bir güncelleme. Ben oyunu 1 aydır oynuyorum altın nova 3'üm. Şu an hem levelimi hem rütbemi kapattı ve bana 123 TL ödeme zorunluluğu koyuyor. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Bari 20 30 TL yap alalım yani. Hiçbir yeni oyuncu daha gelmez, insanlar Valorant'a yönelir artık.
70tl ye satim hesabı üç beş bişey daha var :d

ThreateNN

80+
En İyi Cevap
1
Eğer seçkin değilseniz seçkin olmak için 123 TL ödemeniz gerekiyor. Aksi takdirde yetenek grubunuz kapalı olacak ve level ( xp ) ile seçkin hesaba çıkamayacaksınız. Nerden baksanız iqsuzca bir güncelleme. Ben oyunu 1 aydır oynuyorum altın nova 3'üm. Şu an hem levelimi hem rütbemi kapattı ve bana 123 TL ödeme zorunluluğu koyuyor. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Bari 20 30 TL yap alalım yani. Hiçbir yeni oyuncu daha gelmez, insanlar Valorant'a yönelir artık.
Şahsen güzel güncelleme olmuş düşük seviyedeki rütbelerde hile oldukça çok en azından yeni hesap açıp açıp gelenlerden kurtulunmuş oldu bir nebze.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,828
İsim
Mehmet
Evet belki pahallı ancak gayet mantıklı bir güncelleme. Keşke en başından hiç gerek kalmasaydı buna. Oyunda düşürdüğün itemleri satarak da parasının bir kısmını çıkarabilirsin...

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Saçma olduğunu düşünmüyorum. Zamanında yeterli oyuncusunu aldı, şu saatten sonra yeni oyuncu geleceğini de sanmıyorum.
Bence çok iyi oldu. Ben zamanında 24TL verdim ve 1-2 yıl sonra insanlar bedava bir şekilde gelip benim oyunumu mahvettiler. Ne hakları var? Mükemmel oldu. İnsanlar Valorant'a değil, tam tersi CS:GO'ya yöneleceklerini düşünüyorum.
yeni bir oyuna başlayacaksın ve oyun senden 123 TL talep ediyor direkt olarak. fiyat düşse daha iyi olmaz mı ?

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
hocam fiyat aşırı değil mi sizce de ? daha önce oynamayıp yeni başlayan birisi için ?
Aga suç değil bu napsınlar hileyi azaltmak için tüm yeni gelenlerin seçkin hesaba çekmesini mi beklesinler. 1Aydır oynuyormuşsun eğer sevmişsen ve oynamaya devam ediceksne daha az hileyle karşılaşmak uğruna parayı vermek zorundasın bana çok da anotmal gelmiyor hatta aksine aşırı iyi bir şey yaptılar bence

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Mert
123 TL verilmez adam akıllı bi guard koysalar hile sorunu ortadan kalkacak zaten

Hacenys

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Yiğit Han Ceylan
valla saçma değil zamanında 25 TL'ye almıştım iyiki almışım

Top Bottom