Neler Yeni

CS:GO saçma güncellemesi

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
ulan ya tamda kaplumbağa gibi hesabımı kasıyordum

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
hileci mi ? ithamlarına dikkat et edepli ol kardeşim. 1 aydır oynuyorum oyunu. 4-5 kişilik ekip ile giriyoruz hepsi prime sadece ben değilim. sorunun varsa dc atayım gelirsin.
Cümlede bir sorun yok ters yerinden fln mı kalktın sen cs oynıyamadın diye daha az hile kullanan oyuncu gelmesine yarıyacak bir güncelleme kötümü diyelim ?

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
123 TL verilmez adam akıllı bi guard koysalar hile sorunu ortadan kalkacak zaten
yok kanka buradaki insanlar daha önce vermiş para yada daha önce prime olmuş ya şimdi bunu düşünmezler. yeni başlayan herkes seve seve versin iyi olmuş derler :D

HoYeon Jung

80+ Gold
yeni bir oyuna başlayacaksın ve oyun senden 123 TL talep ediyor direkt olarak. fiyat düşse daha iyi olmaz mı ?
Adamlar artık hile ile baş edemiyorlardı ve son çözüm olarak bunu buldular bildiğim kadarıyla. Ancak dediğim gibi zamanında alan aldı ve hani şu saatten sonra pek fazla yeni oyuncu gelmez. Oyunu bırakanlar tekrardan başlar. Çok iyi oldu bence.

ÇEKİRGE

80+ Bronze
hileci mi ? ithamlarına dikkat et edepli ol kardeşim. 1 aydır oynuyorum oyunu. 4-5 kişilik ekip ile giriyoruz hepsi prime sadece ben değilim. sorunun varsa dc atayım gelirsin.
Sana hileci falan demedi. Neredeyse 1000 saat oynayacağın bir oyun için 123 TL para ödeyemez misin dedi. Burası rekabet yeri falan değil. DC at gelem gibi tabirler forum için etik değil.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
İyi diyenlerde kötü diyenlerde haklı.

ibrahimmkrdg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
ibrahim karadağ
Sana hileci falan demedi. Neredeyse 1000 saat oynayacağın bir oyun için 123 TL para ödeyemez misin dedi. Burası rekabet yeri falan değil. DC at gelem gibi tabirler forum için etik değil.
devrik yazdığı için bana hileci demiş gibi algıladım. özrümü diledim kendisinden.

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Okan kaygısız
Eğer seçkin değilseniz seçkin olmak için 123 TL ödemeniz gerekiyor. Aksi takdirde yetenek grubunuz kapalı olacak ve level ( xp ) ile seçkin hesaba çıkamayacaksınız. Nerden baksanız iqsuzca bir güncelleme. Ben oyunu 1 aydır oynuyorum altın nova 3'üm. Şu an hem levelimi hem rütbemi kapattı ve bana 123 TL ödeme zorunluluğu koyuyor. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Bari 20 30 TL yap alalım yani. Hiçbir yeni oyuncu daha gelmez, insanlar Valorant'a yönelir artık.

Fiyat düşse daha iyi olmaz mı diyorum arkadaşlar
Ücretsiz oynadığın bir oyunu ücretli almak insanı ister istemez üzer ama cs go gibi oyuna ben şahsen 100den fazla para vermem.Benim kriterlerime göre o fiyatı haketmiyor he ama cs goyu sevmiyorum sanmayın zamanında 800 den fazla saat oynamışım hala daha arada girerim.Ama ben 10 küsur TL iken filan aldım oyunu.Onun dışında benim tuzum kuru olduğu için şahsen bu güncellemeyi sevdim.Hileye artık bi çözüm getirsinler ki dönelim oyuna

HoYeon Jung

80+ Gold
Hem insanların böylece saçma ama bir nebze de olsa, oyunları satın almaya başlarlar diye düşünüyorum.

Top Bottom