Neler Yeni

CS:GO saçma güncellemesi

mythrowib

80+ Silver
Eğer seçkin değilseniz seçkin olmak için 123 TL ödemeniz gerekiyor. Aksi takdirde yetenek grubunuz kapalı olacak ve level ( xp ) ile seçkin hesaba çıkamayacaksınız. Nerden baksanız iqsuzca bir güncelleme. Ben oyunu 1 aydır oynuyorum altın nova 3'üm. Şu an hem levelimi hem rütbemi kapattı ve bana 123 TL ödeme zorunluluğu koyuyor. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Bari 20 30 TL yap alalım yani. Hiçbir yeni oyuncu daha gelmez, insanlar Valorant'a yönelir artık.

Fiyat düşse daha iyi olmaz mı diyorum arkadaşlar
bence kötü oyun bedava bide 125 liramı vericem? saçmalık gider valorant oynarım

Gabenin yaveri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
emre
Prime status dediğin seçkin hesap mı oluyor ?
Ben 39 levelim 21lvl'de ücretsiz geldi
gerekmez diye biliyorum ama tam emin değilim
prime status eskiden yaklaşık 80 tllik olan şuan 123 TL olan mağazadan alınabilen prime upgrade
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence kötü oyun bedava bide 125 liramı vericem? saçmalık gider valorant oynarım
para vermedende oynanabiliyor sadece rank alınamıyor tercih meselesi

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
gerekmez diye biliyorum ama tam emin değilim
prime status eskiden yaklaşık 80 tllik olan şuan 123 TL olan mağazadan alınabilen prime upgrade
Baktım da aynı şeyden bahsediyoruz yüksek ihtimalle. Neyse artık ücretsiz vermezse de satın alırım.

Oyunu yüklüyorum , bu güncelleme ile hangi özellikler kalktı ?
Onları kontrol edeyim

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Bedavaya oynayanlardan Valve bir gelir elde etmiyor. Çoğu skin almıyor mesela. Ve bedavaya oynayanlardan hile yapmayanlardan fazla yapıp da parayla alanın oyununu bozanlar vardır. Geçen prime olmayan arkadaşımla maça girmiştim diğer 2 kişi maç boyu +left'te döndü ve en sonda item düşürdüler. Yani valve para kazanmıyor ama böyle para kaybediyor. Gelmesi bence iyi olmuş ancak şimdi ben arkadaşımla dereceli rekabetçi giremem o da ayrı bir sinir bozucu. Bence eğer oyun yarı fiyatına inerse ve indirimlerle de daha çok ucuzlarsa gayet güzel bir güncelleme olacak.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Berkecan Ergin
Ne güzel oldu be keşke dahada pahalı olsa fps oyunları. Hile açarken bir daha bu kadar para mı vericem diye düşündürmeli.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Sırf premium olmayanların açtığı hileler yüzünden oyundan bıktık. Eğer çok rekabet istiyorsan faceit kullanabilirsin. Orada premium sorunu yoktu diye biliyorum.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
CS'nin aldığı en iyi güncellemelerden.

Top Bottom