Neler Yeni

Cs go sadece menüde kasma sorunu

menüde aşırı birderecede kasıyor oyundayken kasmıyor bu sorunun çözümü nedir daha dün akşam böyle bir sorun yoktu oyunun bütünülüğünü doğruladım ama hala geçmedi.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
menüde aşırı birderecede kasıyor oyundayken kasmıyor bu sorunun çözümü nedir daha dün akşam böyle bir sorun yoktu oyunun bütünülüğünü doğruladım ama hala geçmedi.
Sistemin yenimi yeni değilse harddiskin performams düşüklüğünden kaynaklı donmalar olabilir

Rimitsizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömercan IŞIK

konsola bunu yazarsan düzelebilir .
Kod:
fps_max_menu 0

• Konu Sahibi Konu Sahibi

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Ssd kullanmiyorsaniz olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Hakan
Dünden bugüne kesinlikle bir şey değiştirilmiştir pcde. Geri adım at ve ne ayar değiştirdiysen geriye döndür. Program yüklediysen sil. Bunu elle yap sistem geri yükleme yapma.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

BlupaintR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bgkfkf
Dün bu sorun yoktu bu gün oldu.
Hocam herkes ayrı telden yazmış. Sakın geri yükleme sistemini aynı sorun giriş seviye laptopla oynayan bende ve kuzenimdede var . Bu en son gelen çok ufak güncellemeyle oldu . Lolde veya herhangi başka oyunlarımda fps kaybı yok oyun içi fps kaybı yok 2 gün önceye kadar bendede yoktu Umarım en kısa sürede düzeltilir. Bide sakın dosyalardan halletmeye çalışma vac riski var. Oyunu silip yeniden yükle en azından denemiş olursun banada yaz .

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Hocam herkes ayrı telden yazmış. Sakın geri yükleme sistemini aynı sorun giriş seviye laptopla oynayan bende ve kuzenimdede var . Bu en son gelen çok ufak güncellemeyle oldu . Lolde veya herhangi başka oyunlarımda fps kaybı yok oyun içi fps kaybı yok 2 gün önceye kadar bendede yoktu Umarım en kısa sürede düzeltilir. Bide sakın dosyalardan halletmeye çalışma vac riski var. Oyunu silip yeniden yükle en azından denemiş olursun banada yaz .
Bu arada aynı sorun bendede var oyunda 200fps alıyorum menüde 15 20 fps

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bilal-kayaLak
Bendede bu sorun 1 gün önce başladı şu 16 mblik güncelmmeden sonra oldu acaba net graphta var değerin senindemi menüde yükseliyor

İnternet bir kaç gündür gittiği için yazamadım az önce videos içindeki dosyaları sildim düzeldi.

BlupaintR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bgkfkf
İnternet bir kaç gündür gittiği için yazamadım az önce videos içindeki dosyaları sildim düzeldi.
Hocam riskli ama yaptığın şey sen bilirsin ben riskli bulduğum için yapmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendede bu sorun 1 gün önce başladı şu 16 mblik güncelmmeden sonra oldu acaba net graphta var değerin senindemi menüde yükseliyor
Aynen hocam o güncellemeden sonra oldu fakat yüksek seviye PC kullanan hiç bir arkadaşımda yok sorun giriş seviye fpsi 30 60 arası olanlarda var oyun içi fpsim genellikle 30 60 arası çoğu haritada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada arkadaşlar ara sıra kendiliğinden düzeliyor sonra yeniden başlıyor bu sorun valla vac riski olmasa dosyalardan şipşak hallediliyor ama işte :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,023
Üyeler
156,559
Son üye
Wolfturpool
Top Bottom