Neler Yeni

Rehber CS GO SİLVERDEN HIZLICA ÇIKMAK İÇİN 5 İPUCU

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Merhaba Ben Cengiz F4IRFL4Y Elverdi Bugün Sizlere CS GO Da Nasıl Hılzlıca Silverden Çıkabileceğinizi Anlatacağım

Selamlar

Bundan 5 yıl Önce Oyuna Silver Olarak Başlayan Ve Bundan 2 Yıl Önce Global Elite Rankına Yükselen Tecrübeli Bir Oyuncu Olarak Bu Yükseliş Tecrübesinin İçerisinden Çekip Çıkardığım 5 İpucunu Vermek İçin Burdayım

- Madde 1 : KENDİNİZDEN DAHA İYİ OYNAYAN ARKADAŞLAR BULUN

Eğer Silverseniz Oyunun En Kötü Rank Aralığındasınız Ve Kabul Edelim Oyun Hakkında Pek Bi Tecrübe Ve Bilgiye Sahip Değilsiniz

Sizden Daha İyi Oynayan Ve Daha Yüksek Ranklara Sahip Olan 4 Arkadaş Bulmak Ve Onlarla Oynamak Hem Sizden Daha Yüksek Ranklı Oldukları İçin Maç Başına Rank Atlama Olasılığınızı Artıracaktır Hemde İyi Oyuncuların Yanında Daha Yerinde Ve Tutarlı Bir Tecrübe Kazanıp Bir şeyler Öğrenmenize Katkı Sağlıyacaktır

- Madde 2 : FARKLI HARİTALAR OYNAYIN

Silver Olduğum Dönemleri Hatırlıyorumda Cahillik İşte Sadece Dust 2 Oynardım Ve Şu Aralar Gördüğüm Kadarıyla Silver Aralığında Oynayan Arkadaşlarımız Sadece Dust 2 Oynuyorlar Fakat Dust 2 De Rank Atliyamamanız İçin Bir Çok Sebep Var

Öncelikle Art Arda Oynadığınız Harita Çeşitliliğini Düşürmeniz Sonucunda Rank Atlama Olasılığınız Düşücektir

Aynı Zamanda Oyundaki Hile Gerçeğinin Ne Yazık Ki En Çok Gösterdiği Haritada Dust 2

Sadece Dust 2 Attığınız Sürece Üzgünüm Ama İlerleme Kaydetmeniz Pek Mümkün Olmayacaktır

- Madde 3 : DOĞRU AYARLARI KEŞFEDİN

CS GO Gibi Rekabetçi Oyunları Default Yani Oyunun Standart Ayarlarıyla Oynamak Pek Mantıklı Değil

Benim Silverden Çıkışmın En Büyük Etmenlerimden Biride Standart Ayarların Dışına Çıkarak Bazı Beğendiğim Oyuncuların Ayarlarını Deneyip Kendi Özgün Ayar Profilimi Bulmaktı

Tabi Bu Sürece 5 Yıl Önceden Girdiğimden Dolayı Ayarlarla İlgili Türkçe Rehber Bulmak Çok Zordu Fakat Siz Şanslısınız Ki Günümüzde Türkçe Rehber Bulmak Daha Kolay

Bu Süreç Bittikten Sonra Ayarların Ne Kadar Farkettiğini Ve Oynayışınızdaki Hızlı Yükselişi Göreceksiniz

Ufakta Bir Not Geçmek İsterim Doğru Ayarları Geçtiğinizi Düşündüğünüz Andan İtibaren Daha Fazla Ayar Değiştirmemeniz Önerimdir
Sık Sık Ayar Değiştirmek Oyun Tarzınızda Kısa Süreli Bozulmalara Sebep Olacaktır

- Madde 4 HESABINIZI PRİME YAPIN

Mağlum Rank Aralığı Silver Olunca Maçlarınızda Hile Gelme Olunca Maçlarınızda Hile'de Trol'de Eksik Olmuyor

Bunun Azalması İçin CS GO Hesabınızı Bi An Önce 250 TL Ödeyerek CS:GO Prime Status Upgrade Almanız Sizin İçin Çok Yararlı Olacaktır

Henüz Hesabı Seçkin Olmayıp Global Elite Rankına Çıkan Kimseye Rastlamadım Ve Rastlicağımıda Hiç Sanmam

Prime Match Making Bu Yoldaki En Kilit Öğelerden Bir Tanesi

- Madde 5 BOMBA HAKİMİYETİ

CS GO Da Aim Geliştirmek İçin Başvurduğumuz Tekniklere Ondanda Önce Zamana Bağlıdır Fakat Aim Geliştirmek Kadar Önemli Olan Bir Gerçek Varsa O Da Bombaların Efektif Kullanımıdır

Silver Aralığındaki Oyuncularda Bomba Kullanmama Veya Kullandığı Zamanda Rasgele Kullanma Durumu Görüyorum

Bombaların Kullanılmadığı Veya Efektif Kullanılmadığı Zamanlarda Oyunda Şans Faktörü Çok Öne Çıkıyor Ve Takımlardan Birini Oyundan Bezdiriyor

Acil Olarak Sıklıkla Oynadığınız Haritalardaki Standart Smoke - Flash Ve Molotof Bölgelerini Öğrenmeniz Ve Bunlarla Küçük Çaplı Taktikler Üretmeniz Maçları Kazanma Oranınızı Yukarı Çekecektir

Unutmayın İyi Kullanılan Bombalar En İyi Oyuncuların Karşısında Bir Adım Öne Geçirecektir

Evet Arkadaşlar Rehberimizin Sonuna Gelmiş Bulunmaktayız.

Emeğimin Karşılığı Olarak ; Rehberi Beğenebilirsiniz - Yorumlara Görüşlerinizi Belirtebilir

Bana Ulaşmak İçin ;
İnstagram : f4irfl4y Dm'den Ulaşabilir Veya Dm'den Yazarak Ulaşabilirsiniz

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sağlam ama harbi sağlam 4 pre bulup ilk 10maç win alın.
Legendary Eagle Başlayın usta efsanevi kartaldı galiba.

Bahadır07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Bahadır07
Madde 6: E-Spor maçlarını izleyin profesyonel oyuncuların nereye ne zaman peeklediklerini öğrenin

• Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağlam ama harbi sağlam 4 pre bulup ilk 10maç win alın.
Legendary Eagle Başlayın usta efsanevi kartaldı galiba.
Evet Ama Önermiyorum Çünkü Prelerle Çıktıktan Sonra Kartal Olsanda Senin Gerçek Rankın Silver Olduktan Sonra Kartalda Yaşaman İmkansız

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Evet Ama Önermiyorum Çünkü Prelerle Çıktıktan Sonra Kartal Olsanda Senin Gerçek Rankın Silver Olduktan Sonra Kartlada Yaşaman İmkansız
O yüzden silver dan çıkmak yerine silver1 den başlayıp kendi kendine gitmek en sağlıklısı.
İlk 1 sene rank atlar rank düşersin. 2. Sene sağlam pre ler bulup oyunun içinden geçersin.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
1000 saatim var 950si d2dir. D2 oynamayın ne demek gençlik bitmiş

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Amatör birini profesyonel yüksek bir gruba almıyorlar o nasıl olacak ben de csgo oynuyorum amatör olarak 7 ay oyuna girmedim PC olmadığı için şimdi yeniden başladım hem Rank düşmüş hemde silver amatör öneriler geliyor

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
O yüzden silver dan çıkmak yerine silver1 den başlayıp kendi kendine gitmek en sağlıklısı.
İlk 1 sene rank atlar rank düşersin. 2. Sene sağlam pre ler bulup oyunun içinden geçersin.
Aynen Öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000 saatim var 950si d2dir. D2 oynamayın ne demek gençlik bitmiş
Evet Maalesef

Amatör birini profesyonel yüksek bir gruba almıyorlar o nasıl olacak ben de csgo oynuyorum amatör olarak 7 ay oyuna girmedim PC olmadığı için şimdi yeniden başladım hem Rank düşmüş hemde silver amatör öneriler geliyor
Kanka Maalesef Yapacak bir şey Yok Onun İçin Zaten Eskisi Gibi Oynarsan Hızlı Kasarsın Bende 3 Ay Bırakmıştım En Son Yoldaş Rankım Silver'di Şimdi 2-3 El Kazandım Çift Keleş Attı

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynen Öyle

Evet Maalesef

Kanka Maalesef Yapacak bir şey Yok Onun İçin Zaten Eskisi Gibi Oynarsan Hızlı Kasarsın Bende 3 Ay Bırakmıştım En Son Yoldaş Rankım Silver'di Şimdi 2-3 El Kazandım Çift Keleş Attı
Haftada 2-3 gün vakit bulursam giriyorum bakalım 😄

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Haftada 2-3 gün vakit bulursam giriyorum bakalım 😄
Bende Faceit Kasıyordum Sonra Asıl Mm Rank Yükseltim Dedim Dün İnferno Balkon Altında Adam 3VS1 Atıyorlar Bern Ölüyüm Adam 1 Can Bizim Adam Gitti Adamın Arkasına Atladı Bıç Atmayı Denedi Öldü Diğerleride Low Du Hepsi Öldü 3vs1 Sattı Eli Sinirim Çok Bozulduı Maçı Kaybettik Onda Sonra

Katılmıyorum. Oyunun en kötü aralığı Gold Nova'dır.
:D Dostum En Baş Aralık Olduğu İçin Diyorum Topluluk Olarak Bakma Nasıl Valodada En Kötü Rank Demirse Cs'de de Silver

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,904
Üyeler
140,574
Son üye
krynn
Top Bottom