Neler Yeni

CS:GO Tam Ekran Yapamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz Akyüz
CS:GO da önceden hata yoktu. 4:3 1280:960 oynuyordum. Şu an oyun sadece tam ekran pencereli modunda açılıyor. Tam ekrana alınca da oyun donuyor masaüstü geliyor ekrana ama donuk halde. Ses oluyo görüntü gidiyor. Başka hiçbir oyunda bu hatayı almadım. CS, steam, driver hepsini silip yeniden yükledim ama çözüm olmadı. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Furkan SARIGÖL
Amd ekran kartı kullanıyorsan sag tık yap radeon ayarlarına basıp foto at halledelim bende de oluyordu tam panele çekiyordum halloluyordu resim at adım adım halledeyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz Akyüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amd ekran kartı kullanıyorsan sag tık yap radeon ayarlarına basıp foto at halledelim bende de oluyordu tam panele çekiyordum halloluyordu resim at adım adım halledeyim
ölçekleme modu tam panelde zaten knk

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Furkan SARIGÖL
ölçekleme modu tam panelde zaten knk
radeon ayarlarındaki olacak ama en iyi çözünürlük icin ayarla diye bir yer olacak onu tam panele çekeceksin diger yerdekiler tam panel olsa bile ordaki öyle olursa yanlarda siyah yerler kalıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz Akyüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
radeon ayarlarındaki olacak ama en iyi çözünürlük icin ayarla diye bir yer olacak onu tam panele çekeceksin diger yerdekiler tam panel olsa bile ordaki öyle olursa yanlarda siyah yerler kalıyor
Aga ben önceden siyah barları kaldırdım zaten. Benim direk oyun açılmıyor, ses var görüntü yok masaüstünü görüyorum donuk halde. Dediklerini yaptım ama olmadı bir şey. İlgin için teşekkürler

• Beğen
Reaksiyonlar: Salu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,923
Üyeler
138,444
Son üye
nakkaf
Top Bottom