Neler Yeni

Rehber CS:GO'da Ücretsiz Eşya Alma Rehberi - 1

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Merhaba, bu rehberde CS:GO'da badava eşyalar almak için kendim de kullandığım 3 siteyi göstereceğim. Yoğun ilgi gelirse 3'er 3'er devam ettirmeyi düşünüyorum, bu rehberde en çok kullandığım ve tavsiye ettiğim 3 siteyi göstereceğim.
Not: Refferal link paylaşımı yasak olduğu için buraya koymuyorum, isteyenler internetten bulabilir.

1) Hellcase.com
Bu site, bir yayıncı veya YouTuber'ın kodunu kullanarak 0.5 Dolar bakiye kazanabilirsiniz. Size tavsiyem bu parayı milspec kasası açmak için kullanın. Ayrıca sitede günlük kasa var, açmak için açmadan önce sitenin verdiği profil fotoğraflarından birini koymalı ve isminizi de değiştirmelisiniz. İsminiz örneğin Arda ise Arda.hellcase.com yaparsanız günlük kasa açma hakkınız oluyor. Buradan her gün rastgele miktarlarda bakiye veriyor, genelde 0.02 ile 0.2 dolar arasında veriyor. Bakiyeniz her 0.16 dolar olduğunda upgrade kısmına gelip 0.3 dolarlık bir eşyaya 50% ihtimal ile basarsanız kazandığınız eşyayı direkt çekebilirsiniz. Ben üşenmeyip her gün 1-2 dakikamı ayırıyorum ve haftada en az 3-4 liralık eşya alıyorum.

2) Key-Drop.com
Bu sitede de hellcase ile aynı günlük kasa mantığı bulunuyor. Onların verdiği profil fotoğrafı ve isminizin sonuna key-drop.com koymanız gerekiyor, ama bu siteyi tavsiye etmiyorum. Siteden kar etmeniz çok zor, genelde batıyorsunuz ve siteden katlarsanız da eşyayı çekmek için 2 dolar yatırmanız gerekiyor. İsteyenler benim gibi bunu da deneyebilir.

3) Csgopolygon.gg
Bu site, hepimize en faydalı olan site. Muhtemelen dolandırıcı olarak bildiğiniz bir site, nedeni ise Instagram sayfaları sürekli reklamlarını paylaşıyor ve insanlar da dolandırıcı olduğu için bu kadar övüldüğünü düşünüyor. Fakat bundan farklı bir sebebi var, her ne kadar ben de nasıl yaptıklarını anlamasam da site, promo kodun sahibine her 1 kişi kodu kullandığında 1 dolar, kodu kullanana 0.5 dolar veriyor. Bu parayla da istediğiniz gibi skin çekebilirsiniz. İster katlayıp ister direkt eşya alabiliyorsunuz. Gönül isterdi ki kendi kodumu bırakayım ama yasak olduğu için bunu da koymuyorum, youtube'da ararsanız bulabilirsiniz.

Normalde bu rehberde Csgolive.com da bulunacaktı ama günlük kasa için deposit zorunluluğu getirmişler. Ben daha önce 5 dolar yatırdığım için her gün en az 0.05 dolar alıyorum ve bazen günlük kasadan değerli eşyalar da çıkarıyorum. Şimdiye kadar siteden sadece günlük kasalardan karım 150 lirayı geçiyor, yani isteyenler 5 dolarını yatırıp geri o değerde bir eşya çekerek sınırsız günlük kasa hakkı kazanabilir. Uzun vadede çok faydası oluyor. Ayrıca bu sitede de promo kodlarla 0.5 dolar kazanılıyor, onu deposit olmadan harcayabilirsiniz. Çok katlarsanız da 5 dolar yatırıp itemi çekebilirsiniz. İnternetten kolayca bir promo kod alabilirsiniz :)

Rehberimizin sonuna geldik, herhangi bir reklam amacı veya refferal link paylaşımı yapmadan siteleri tanıtmaya çalıştım. Umarım bir kural çiğnememişimdir. Bir hatam varsa düzeltmenizi rica ederim, iyi forumlar. :)

Bence uğraşmaya bile değmez

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,704
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bu tip siteler riskli hesabınız çalınabilir ki çalınanlarda oldu.
Hayır. Mümkünatı yok, Steam üzerinden giriş yapılıyor. Csgopolygon.net olanı sahte site ona girersen çalınır tabii. Onda fake Steam var. .gg olanda hiçbir çalınma olasılığı yok.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Top Bottom