Neler Yeni

CS2 4:3'te Oynayınca 2.Ekran Kayıyor!

kırmızışarapp

80+ Silver
Merhabalar, CS2'yi 4:3'te oynayınca 2. ekrandaki uygulamalar kayıyor. Alt tab atınca geri eski haline geliyor. Uygulama konumlarını kilitleme gibi bir şey var mı ?

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
OZAN TANKUŞ
Merhabalar, CS2'yi 4:3'te oynayınca 2. ekrandaki uygulamalar kayıyor. Alt tab atınca geri eski haline geliyor. Uygulama konumlarını kilitleme gibi bir şey var mı ?
Arkadaşımda da aynı şeyleri yaşıyor . Pano dan kilitlemeden tut bir sürü şey denedik ama formattan sonra düzeldi. Ama ileride yine yapıyor. Neyin yaptığının tespitini yapamadık.

kırmızışarapp

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşımda da aynı şeyleri yaşıyor . Pano dan kilitlemeden tut bir sürü şey denedik ama formattan sonra düzeldi. Ama ileride yine yapıyor. Neyin yaptığının tespitini yapamadık.
Nvidia denetim masasını kurcalayacağım biraz. Daha öncede yaşıyordum. PC değiştirdim yine yaşıyorum. Sol ekranı 4:3'e almak sağ ekranı etkiliyor saçma şekilde.

kırmızışarapp

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Win11 sorunuymuş. Windows görüntü ayarlarından 2. monitör konumunu değiştirince düzeldi. Ben yukarıya aldım. Alışması sıkıntı ama en azından bozulmuyor :p

Top Bottom