Neler Yeni

Cs2 de Vac ban yedim

Rovi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yahya akay
Kuzenim bilgisayarımda oynarken oyunda birisi "m_yaw inf" komutunu kullanmasını istemiş o da kullanmış 1 gün sonra hesabım yasaklandı bunun sebebi nedir bilen biri varmı ve bunun bir hata olduğunu düşünüp geri kaldırma ihtimali varmı banın. Oyunun izin verdiği bir komutu kullanarak nasıl vac ban yiyebilirki bir hesap anlayamıyorum.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
Kuzenim bilgisayarımda oynarken oyunda birisi "m_yaw inf" komutunu kullanmasını istemiş o da kullanmış 1 gün sonra hesabım yasaklandı bunun sebebi nedir bilen biri varmı ve bunun bir hata olduğunu düşünüp geri kaldırma ihtimali varmı banın. Oyunun izin verdiği bir komutu kullanarak nasıl vac ban yiyebilirki bir hesap anlayamıyorum.
ingilizce olarak destek talebi oluştur durumu açıkla sonrasında geri dönüş bekle bunun dışında yapabileceğin bir şey yok

eğer düzgünce ilgilenirlerse banını açabilirler

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Görkem çetinkaya
O kaldirilmamis miydi ?

phopshen

80+ Bronze
ingilizce olarak destek talebi oluştur durumu açıkla sonrasında geri dönüş bekle bunun dışında yapabileceğin bir şey yok

eğer düzgünce ilgilenirlerse banını açabilirler
vac ban hiçbir şekilde açılmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunun izin verdiği komutları kullanarak hile yapanlara ban atılıyor açılmaz

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
vac ban yedim neredeyse 5 sene oldu hala açmadılar

qpLusss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Öztürk
Kardeşim aslında bu VALVE Anti-Cheat Live sisteminin bir sorunu. Bu kod sürekli dönme işlevi sağladığı için seni spinbot olarak tespit ediyor. Bu durumda BAN durumu kalkan yok ama yine de Valve Desteğe yazmanda fayda var. Steam Toplulukta bununla alakalı şöyle bir konuşma var: https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/6352962504915226903/

Geçmiş olsun, değerli bir hesap ise üstüne düşe bildiğin kadar düş. Ayrıca VAC BAN kaldırılma olasılığı çok düşüktür.

Top Bottom