Neler Yeni

Cs2 Talon Knife | Urban Masked (Field Tested) alınır mı?

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kaan
Ne kadara buldun tam TL karşılığı?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,545
İsim
Cengiz

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Batuhan
Zaten piyasası o şekilde. Float değeri önemli ve elde ne kadar tutacağın önemli.

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten piyasası o şekilde. Float değeri önemli ve elde ne kadar tutacağın önemli.
Hocam 0.36 ve canım sıkılırsa satarım hocam bu 4-5 ayda olabilir 1 yılda olabilir 1 ayda olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

buffcılara sor ne kadar satarken sorun yaşamaya diye ama fiyat olarak iyi
Hocam bynogamede en düşük 8k ya falan satmışlar 2 ayda 15 satış var

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Batuhan
Hocam 0.36 ve canım sıkılırsa satarım hocam bu 4-5 ayda olabilir 1 yılda olabilir 1 ayda olabilir
Yani bekletirsen zarar etme olasılığın düşer ne kadar tutacağına bağlı direkt al sat olarak bakarsan siteler komisyon kestiği için zarar edebilirsin.
Ben olsam bayonet veya stiletto alırdım ultraviolet gibi piyasası olan görünüm tercih ederdim. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Site olarak nereden bakıyorsun bilmiyorum ama dmarket öneririm.

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
https://steamcommunity.com/id/nazenara
Discord
nazenarakasuga
Talon Knife | Urban Masked Field Tested

Selam beyler bu skin alınır mı sizce piyasa fiyatının 1000 TL altına buldum tavsiye verirmisiniz.
Tavsiyem Talon Knife olmasa bile bütçen varsa tutulan bir görünüme sahip (+ piyasası olan bir bıçak) almanı tavsiye ederim ileride satmak istersende sorun yaşamazsın.(Doppler Fade Tiger tooth Case hardened ve lore vb. gibi).Talon güzel ama urban olunca bilemedim :unsure:

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyem Talon Knife olmasa bile bütçen varsa tutulan bir görünüme sahip (+ piyasası olan bir bıçak) almanı tavsiye ederim ileride satmak istersende sorun yaşamazsın.(Doppler Fade Tiger tooth Case hardened ve lore vb. gibi).Talon güzel ama urban olunca bilemedim :unsure:
Hocam animasyon olarak beğendim en düşük talon knifede bu ve rengide asker yeşili gibi basit durmuyor en azından gri beyaz desenleri var diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani bekletirsen zarar etme olasılığın düşer ne kadar tutacağına bağlı direkt al sat olarak bakarsan siteler komisyon kestiği için zarar edebilirsin.
Ben olsam bayonet veya stiletto alırdım ultraviolet gibi piyasası olan görünüm tercih ederdim. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Site olarak nereden bakıyorsun bilmiyorum ama dmarket öneririm.
Hocam animasyon olarak beğendim talon knife yi bayonet değil de m9 bayonet çok güzel oda 14.000 den başlıyor

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
Discord
nazenarakasuga
Hocam animasyon olarak beğendim en düşük talon knifede bu ve rengide asker yeşili gibi basit durmuyor en azından gri beyaz desenleri var diye
Anladım güzel tercih zaten ben tavsiye olarak dedim.Talon çok istiyorsan dediğin gibi o fiyata onlardan kat kat güzel.Pas kaplı ile arasında fiyat farkı çok var mı o da güzel duruyordu.Çok varsa kesinlikle urban daha worth kalır.

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mert
Anladım güzel tercih zaten ben tavsiye olarak dedim.Talon çok istiyorsan dediğin gibi o fiyata onlardan kat kat güzel.Pas kaplı ile arasında fiyat farkı çok var mı o da güzel duruyordu.Çok varsa kesinlikle urban daha worth kalır.
Hocam 2500 TL fark var ona 10k verirsem bu seferde en ucuz karambit 14500 O kadar vermişken 5 daha koyar karambit alırım derim 😂 bilemedim bende o aradaki 2500 e değer mi bildiğim kadarıyla paslı olan daha çok piyasa sahibi

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
Discord
nazenarakasuga
Hocam 2500 TL fark var
O çokmuş fazla yok sanıyordum :D .O zaman alabilirsin ya artacağını da düşünüyorum güncelleme aldıkça operasyonda artık gelir umarım. Urban zaten diğerlerine (orman ddpat vb) göre daha çok tutuyor.

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mert
O çokmuş fazla yok sanıyordum :D .O zaman alabilirsin ya artacağını da düşünüyorum güncelleme aldıkça operasyonda artık gelir umarım. Urban zaten diğerlerine (orman ddpat vb) göre daha çok tutuyor.
Evet hocam zaten o noktada beni caziblendiren o safari ddpat orman scorhed gibi bunlardan çok daha güzel olması ve ucuz olması beni aldı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,939
Üyeler
156,550
Son üye
amarsan
Top Bottom