Neler Yeni

Yardım Csgo 10 & 5 Yıl tecrübe jetonlu hesaplar

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dostlar merhaba. Sizlere bir şey sormak istiyorum. Bazı türk sitelerde 10 & 5 Yıl tecrübe jetonlu hesaplar satıyorlar. Bu tür ilanlar çok. Ilk mailleriyle birlikte teslim edildiklerini ve hesaplarda bir satın alma işlemi olmadığını söylüyorlar. Bildiğim kadarıyla bu hesapların sonradan geri alınma imkanı yok. Böyle bir hesap alıp mainlemeyi düşünüyorum. Bu hesapları yabancı sitelerden aldıklarını biliyorum. Fakat hiç bir yerde bulamadım. Bulduklarımda 8 dolardan falan satılıyordu. 8 dolardan satılan bir hesabı 35 liraya ilan koymazlar diye düşünüyorum. Yardımcı olabilicek var mı?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Almamalısın. Ben çok gördüm hesap sattıktan sonra *şak* diye geri alanı. Bu işlere girme.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Aynı hesabı 50 kişiye satıyorlar sonra bilgilerini değişiyorlar. Almanızı tavsiye etmem.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biliyorum bu durumları. Hesabın ilk maillerini vermeleri, birde steam satın alma geçmişinin olmaması hesabı geri alınamaz bir duruma geliyor gibi.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre
Dostlar merhaba. Sizlere bir şey sormak istiyorum. Bazı türk sitelerde 10 & 5 Yıl tecrübe jetonlu hesaplar satıyorlar. Bu tür ilanlar çok. Ilk mailleriyle birlikte teslim edildiklerini ve hesaplarda bir satın alma işlemi olmadığını söylüyorlar. Bildiğim kadarıyla bu hesapların sonradan geri alınma imkanı yok. Böyle bir hesap alıp mainlemeyi düşünüyorum. Bu hesapları yabancı sitelerden aldıklarını biliyorum. Fakat hiç bir yerde bulamadım. Bulduklarımda 8 dolardan falan satılıyordu. 8 dolardan satılan bir hesabı 35 liraya ilan koymazlar diye düşünüyorum. Yardımcı olabilicek var mı?
Kardeşim dediğin şekil de ben aldım 2018 de aldım ve hiç bir sıkıntısı yok. Global almıştım. 350 TL'ye o gün bugündür bende hesap.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim dediğin şekil de ben aldım 2018 de aldım ve hiç bir sıkıntısı yok. Global almıştım. 350 TL'ye o gün bugündür bende hesap.
Nerden almıştın sen?

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Benim öyle bir hesabım olsa, 500 liradan aşağı vermem.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
hem riskli bir iş hem de aslında hile kullanan hesapların yaptığı bir iş valve tarafından bu jetona sahipsen güvem faktörün artıyor ve bir nevi de oyunculara göz boyamak için hile belli olmasın diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,961
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom